• Alt

Prázdninová hloubková hydratace a čištění pleti

Letošní léto bude probíhat ve znamení alginátových masek, které si budete moci zdarma dopřát i u jiných procedur. Prázdninová kosmetika, zaměřená na hloubkovou hydrataci a čištění, zanechá vaši pleť čistou, vláčnou, jemnou a dokonale napitou.

Alginátová maska představuje skutečný zázrak dnešní doby. Je vyrobena z mořských řas, velmi snadno se nanáší i odstraňuje a její efekt je jednoduše báječný. Během 15 - 20-ti minut pleti dodá až neuvěřitelné množství hydratace, zjemní ji na dotek a zanechá velmi příjemný pocit. Navíc je vhodná také pro extrémně citlivou nebo problematickou pleť. Krásně pomáhá jak při unavené,  povadlé a dehydratované pokožce, tak při problémech s akné.

Postup ošetření: odlíčení, úprava obočí (Klientek se vždy ptáme, zda si přejí obočí upravit a odstraňujeme pouze chloupky, které vystupují mimo požadovaný tvar. Pokud má klientka dokonalý tvar, do obočí nezasahujeme.), peeling pro odstranění odumřelých buněk, ultrazvuková špachtle pro hloubkové čištění pórů, diamantová mikrodermabraze pro zjemnění pokožky, alginátová maska pro hloubkovou hydrataci a zklidnění, závěrečná péče.

60 min. = 990 Kč (ušetříte 350 Kč)