• Alt

Liftingová hydratační kosmetika se zlatou maskou

Luxusní hodinová péče s čištěním pro hloubkovou hydrataci, lifting a zklidnění pleti.

Maska se 100% zlatým perlovým práškem a alginátem z mořských řas navíc obsahuje bílkoviny, minerální látky a aminokyseliny, jež zajistí vitalitu a jas pleti. Díky alginátu významně zvyšuje hladinu  vlhkosti pokožky a je vhodná také pro citlivou a podrážděnou pleť. Výrazně podporuje zpevnění a vypnutí pleti. Má omlazující, vitalizační a energizující efekt.

Po letní hodinové péči zůstane Vaše pokožka vypnutá, vyhlazená, jemná, hydratovaná, působící mladistvým a odpočatým dojmem.

Postup ošetření: odlíčení, úprava obočí ( případné barvení obočí a/nebo řas s 50% slevou), enzymatický peeling pro odstranění odumřelých buněk, ultrazvukové čištění, dočištění dle potřeby, zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí (neprovádí se při rozšířených žilkách, kuperóze či zánětlivém akné),  zlatá liftingová alginátová  maska, závěrečná péče.

Zlato = zázrak pro naši pleť

Dnes se zlato stále více používá v kosmetickém průmyslu a jeho účinnost byla podpořena mnoha studiemi. Jednou z nejdůležitějších vlastností zlaté kosmetiky je její schopnost regenerovat a omlazovat pokožku. Má výrazné antioxidační účinky, odstraňuje toxiny a čistí pokožku a také stimuluje činnost buněk a napomáhá jejich obnově. Navíc má velmi významné schopnosti předcházet stárnutí pokožky a podporovat produkci kolagenu. Disponuje rovněž  silnou schopností zadržovat vodu, až 300násobek své vlastní hmotnosti, a poskytuje pokožce nezbytnou hydrataci. Kromě již zmíněných vlastností zlato zlepšuje mikrocirkulaci krve a zajišťuje tak lepší přísun živin do hlubších vrstev, čímž velmi pozitivně působí na celkové omlazení pleti.​

60 minut = 1390 Kč (ušetříte 200 Kč)

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.