• Alt

Listopadová kosmetika s čištěním, hydratací a výživou

Během zimních měsíců bude naše pokožka vystavena nepříznivým vlivům počasí, zejména větru a později mrazu. Při každých extrémních teplotách je nutné věnovat pleti zvýšenou pozornost. Také používáním respirátorů může trpět, póry se více zanáší, zvyšuje se produkce kožního mazu. Letošní konec roku představuje kombinaci obou faktorů a důkladné profesionální kosmetické ošetření zejména v tuto dobu skutečně pomůže.

Do listopadové akční kosmetiky jsme proto zařadili oblíbenou alginátovou masku, kterou považujeme za skutečný zázrak dnešní doby. Je vyrobena z mořských řas, velmi snadno se nanáší i odstraňuje a její efekt je jednoduše báječný. Během 15 - 20-ti minut pleti dodá až neuvěřitelné množství hydratace, zjemní ji na dotek a zanechá velmi příjemný pocit. Navíc je vhodná také pro extrémně citlivou nebo problematickou pleť. Krásně pomáhá jak při unavené,  povadlé a dehydratované pokožce, tak při problémech s akné.

POSTUP OŠETŘENÍ: Celé hodinové ošetření odstartujeme odlíčením, úpravou obočí a hlavně důkladným čištěním. Gumovací peeling a ultrazvuková špachtle vyčistí zanesené póry a odstraní odumřelé buňky. Diamantová mikrodermabraze dočistí a zjemní pokožku. Následná alginátová maska dodá již zmiňovanou hydrataci a výživu. Konkrétní závěrečný krém od Ericson Laboratoire zvolíme dle aktuálního stavu Vaší pleti.

60 minut kvalitní péče za 990 Kč (ušetříte 400 Kč)

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.