Odstranění permanentního make-upu

Odstranění permanentního make-upu

 

Délka procedury : 30-60 minut

Hojení : 14 dní

Opakování : 4 týdny

Cena od : 2 500 Kč

Úvod procedury

Nesprávný tvar, špatně provedený zákrok nebo nehezké změny pigmentů v barvě jsou nejčastější důvody pro odstranění PMU. Permanentní make-up je na rozdíl od klasického tetování zanesen do první vrstvy kůže, proto je jeho odstranění méně náročné. Provádí se pomocí speciální technologie a odstraňovačů, které nepoškodí kůži a nezanechávají jizvy.

Po 4 týdnech provádíme následnou kontrolu a vyhodnocení, zda je nutné ošetření opakovat pro dosažení ideálního estetického výsledku.

Při vstupní konzultaci specialistka doporučí, zda nežádoucí nebo nesprávně provedené tetování odstranit nebo překrýt vhodnou barvou. Ošetřovaná lokalita je umrtvena anestetickým krémem. Následně specialistka nanese mikroštětečkem odstraňovač a pomocí tetovacího strojku jemně odstraňuje nežádoucí barvu.

Zákrok provádí certifikovaná specialistka Jitka Charvátová, která pořídí fotodokumentaci před i po ošetření. Konzultace poskytujeme zdarma.

Odstranění permanentního make-upu pro lokality: oční linky, obočí, rty nebo menšího tetování na těle.

Těhotenství, kojení, akutní virové či bakteriální onemocnění, onemocnění kůže v místě vpichu.

Vynechání make-upu a dekorativní kosmetiky až do úplného zahojení, vyhnutí se namáhavým činnostem, sauně, soláriu, plavání a použití mycích prostředků v ošetřené oblasti.

Ceník Procedury

Odstranění permanentního make-upu45 min.
2 500 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.