• Alt

Řešení pro tmavé kruhy a vrásky kolem očí

Ošetření, které je zaměřené na kruhy pod očima a vrásky kolem očí. Omlazení očního okolí díky polynukleotidům nabízí  řešení bez změn rysů v obličeji a zaručují velmi přirozený výsledek. Ošetření šetrné a bezpečné. 

Nucleofillu soft působí na kruhy pod očima díky aktivitě receptoru (A2) na vaskulární úrovni. Přispívá ke zlepšení průtoku krve v kožních buňkách, což snižuje možnost otoků a hromadění hemosiderinu, a tím eliminuje tmavé kruhy pod očima. Kůže se lépe prokrví, a tím získá zpět svou zdravou barvu. Navíc polynukleotidy zesilují pokožku, což také snižuje viditelnost tmavých kruhů pod očima.

Nucleofill™ Soft Plus je preparát určený k biorestrukturalizaci pokožky obsahující vysoce čištěné polynukleotidy přírodního původu, vytvořené s myšlenkou zlepšení výživy velmi jemné a tenké pokožky v oblasti očí. Působení vnějších vlivů, neustálé mimické pohyby způsobují, že tato oblast stárne rychleji v porovnání se zbytkem tváře a vyžaduje speciální péči.

Polynukleotidy aktivují procesy bioregenerace pokožky jak na hloubkové úrovni (tuková a kostní tkáň), tak na úrovni samotné pokožky (stimulace fibroblastů). Nucleofill™ Soft Plus je produkt přírodního původu, jehož použití minimalizuje riziko vzniku alergií.

INDIKACE:

  • Ochablost kůže 
  • Drobné vrásky včetně tzv. vějířových vrásek
  • Kruhy pod očima • Snížení obočí
  • Léčba před i po zákrocích (lifting, blefaroplastika)
  • Pozákroková léčba (resurfacing laserem) D

Doporučený protokol aplikace: Nucleofill™ Soft Plus musí být aplikován prostřednictvím techniky mikrobolusů. Protokol předpokládá 2 APLIKACE S ODSTUPEM 14 dnů, po nichž je možné efekt posílit dalšími 2 APLIKACEMI s odstupem 21 dnů od sebe.  

Cena jedné aplikace: 3000 Kč 

 

 

Máte zájem o aplikaci polynukleotidů nebo jinou estetickou proceduru? Pro telefonické objednání volejte naši recepci 722590490 nebo vyplňte formulář níže a my Vás obratem kontaktujeme a nabídneme volné termíny nebo bližší informace.

O jakou proceduru máte zájem?

Potřebujete nám sdělit doplňující informace?