• Alt

Čištění, hydratace a lifting za 1090Kč

Po tomto hodinovém ošetření budete odcházet s krásně čistou, napitou, jemnou a vypnutou pletí.To vše díky kombinaci nejefektivnějších produktů a nástrojů, které v našem centru používáme.

Omlazení docílíme díky pěnové  masce Gigi  s okamžitým liftingovým účinkem, která zmírňuje příznaky únavy a zajistí dlouhotrvající svěžest a rozjasnění pleti a Gigi oční péči v podobě vyživující a zpevňující emulze, která se do jemné a tenké pokožky víček snadno a rychle vstřebává. Obsažený vitamin Е ve vysoké koncentraci zapracujeme vibračními tyčinkami, a tím pronikne hluboko do pokožky, čímž zajistíme prodloužený antioxidační účinek. Oční péče zpevní cévní stěny, zlepší mikrocirkulaci, a tím zbaví oční víčka otoků a povadlosti. 

Postup ošetření: úprava obočí, odlíčení kosmetikou dle stavu a typu pleti, mechanický peeling, který odstraní odumřelé buňky a zrohovatělou pokožku, ultrazvukové čištění zase otevře a vyčistí zanesené póry, diamantová mikrodermabraze  zjemní, dočiští a rozzáří pleť (neprovádí se u kuperózy nebo akné), hydratační maska Ericson Laboratoire  + pěnová  liftingová maska Gigi, oční péče, krém.

60 minut = 1090Kč (ušetříte 400 Kč)