• Alt

Vánoční dárkové poukazy

Zakládáme si na vysokém standartu služeb. Máme hezké prostředí, bohatou nabídku, pracujeme s velmi kvalitními přístroji i kosmetikou a máme otevřeno každý den v týdnu od 9 do 21 hodin. Současná situace sice mnohým z nás nepřeje, ale o to víc se těšíme, až budeme zase moci vykonávat svoji práci a dělat to, co nás baví. Svojí prací žijeme a máme rády své klientky. Snažíme se vycházet maximálně vstříc Vašim přáním a potřebám. Potěší nás každé kladné hodnocení a udělá nám radost, když se k nám spokojené klientky vrací......Tak tohle jsme MY,  tým specialistek ve Forever You Medical Center. Jsme připravené pečovat také o Vaše blízké. heart 

Překvapte je voucherem na naše služby a my je potěšíme příjemným zážitkem v našem zařízení. Vyberte si poukaz na konkrétní službu nebo hodnotu, nic není problém. Nikdy nešlápnete vedle, u nás si vybere každá žena i muž. Čerpání voucherů na určitou částku lze bez problémů rozdělit, vouchery na konkrétní službu lze vyměnit za jinou, pokud si to bude obdarovaný přát. 

Platnost dárkových poukazů je 6 měsíců, datum napíšeme 24.12.2020 nebo jaké si budete přát. Zakoupené vouchery zašleme mailem, případně poštou nebo dle domluvy předáme v salonu na Vinohradech.

NABÍDKA A FORMULÁŘ PRO OBJEDNÁNÍ ZDE