• Alt

Akční prosincová kosmetika za 990 Kč

Přejeme Vám krásný adventní čas. Budeme rádi, když si odskočíte od shánění vánočních dárků, uklízení či pečení cukroví a přijdete si odpočinout do našeho centra.heart  Prosincovou akční kosmetiku jsme pojali svátečně a necháme Vás vybrat ze všech akčních ošetření, která jsme v průběhu roku nabídli. Vybere si každá žena i muž, kteří o sebe rádi pečují.

Postup : odlíčení, úprava obočí, mechanický peeling, ultrazvuková špachtle, diamantová mikrodermabraze (tato čistící sestava je nepřekonatelná, proto ji neměníme, případně jen vynecháme některý prvek, pokud to konkrétní pleť vyžaduje - např. žilky v obličeji, zánětlivé akné apod.), ruční dočištění dle potřeby, maska na přání, závěrečná péče.

Vyberte si z naší top nabídky masek takovou, kterou máte nejraději: vitamínovou masku pro refresh a výživu, čistící masku Gigi pro stažení pórů, alginátovou masku pro hloubkovou hydrataci,  liftingovou hydratační proti otokům s V Rangem, liftingovou zpevňovací masku Supreme od Ericson Laboratoire, pěnovou liftingovou masku Gigi, hloubkově hydratační masku Hydra Clinic nebo luxusní zlatou alginátovou masku Gigi za příplatek 100 Kč a luxusní kolagenovou masku s masáží za příplatek 100 Kč.

60 minut za 990 Kč (ušetříte až 500 Kč)