Wonder

Hubnutí, tvarování postavy, posílení svalů, odstranění celulitidy

 

Délka procedury : 25 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1-2 x týdně

Cena od : 2500 Kč

Úvod procedury

WONDER je jedinečný přístroj, který kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Tento proces je neinvazivní, bezpečný a má rovněž zdravotní přesah, kdy díky posílení pánevního dna a středu těla odstraňuje inkontinenci a bolesti zad. Využití elektromagnetických pulzů vychází z fyzioterapie, kde jsou požívány pro intenzivní regeneraci a posílení svalů a imunologický účinek. WONDER je vhodný pro ženy i muže, všechny typy postav a umožňuje růst svalů a spalování tuku zároveň v šesti nejdůležitějších partiích – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna. 25 minut s přístrojem odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně. Při celkem 52 000 svalových kontrakcí za 1 proceduru, jež aktivují svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity, dojde ke ztrátě tuku (který se přeměňuje na okamžitou energii) v oblasti kolem svalu.

Pro viditelný efekt doporučujeme absolvovat minimálně 4 procedury. Po 8-10 ošetřeních s četností ideálně 2 x týdně, minimálně 1 x týdně docílíte maximálního efektu.  Fotografie výsledků před a po zde.

Po vstupní konzultaci se klient/ka oblékne do přiléhavého oblečku (podprsenku bez kovových kostic a tanga si můžete nechat na sobě), který je k balíčku zdarma a klient/ka si ho nosí sebou. Specialistka navlhčí vodou místa, kam následně připne speciální elektrody - ruce, břícho a boky, hýždě, stehna, díky kterým lze ošetřit všechny důležité tělesné partie najednou. Procedura probíhá vleže na břiše na lehátku a sestává se z rychlých kontrakcí, při kterých se svaly intenzivně a hluboce stahují. Tělo spotřebovává velké množství energie, kterou získává z tukových zásob, a ty se znatelně redukují. Účinky jsou viditelné i u osob s BMI nad 30. Fotografie výsledků před a po zde.

Před procedurou: dodržovat pitný režim, nejíst bezprostředně před a po proceduře, nepít alkohol nebo kyselé nápoje, vynechat namáhavou aktivitu 24 hodin před a po.

 Určitý efekt pocítíte již po 1-2. ošetření. Během 4 - 8mi ošetření dosáhnete těchto změn:
• Výrazný úbytek tuku
• Zpevnění celého těla
• Ztráta kilogramů
• Odstranění celulitidy
• Zvednutí hýždí
• Vyrýsované břicho
Zdravotní efekt - zpevnění pánevního dna a odstranění či redukce inkontinence, zpevnění středu těla

Fotografie výsledků před a po zde.

Těhotenství, kojení, kovové a syntetické implantáty, akutní virové či bakteriální onemocnění,  onkologická onemocnění, kožní onemocnění, vážná neurologická onemocnění a poruchy, kardiovaskulární onemocnění a kardiostimulátor, břišní kýla, pooperační stavy.

Díky neurostimulaci se nevylučuje kyselina mléčná v takové míře. Proto klient/ka druhý den vnímá, ,, že se něco dělo", ale nemá nepříjemnou svalovou horečku nebo intenzivní namožení, které je nepříjemné. Je však nutné dodržet regeneraci svalů  2-3 dny a vynechat jiný zátěžový trénink, 24 hodin před a po vynechat fyzicky náročnou aktivitu.

AltAlt

Ceník Procedury

1 ošetření60 min. - 2500 Kč
Balíček 8+ 2 ošetření zdarma19 900 Kč
Obleček ( k balíčku ZDARMA), odnášíte si sebou990 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

Alt

Tereza Holečková

Kosmetička

Terka provádí kosmetická ošetření od pečlivého čištění po omlazující, přístrojová nebo relaxační ošetření. Její skvělý dotek ocení klientky, které mají rády kosmetické masáže a uvolnění během procedury. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.