• Alt

Kosmetika s peptidy, čištěním a hydratací

Zpříjemněte si náročné září kvalitním hodinovým kosmetickým ošetřením, po kterém zůstane Vaše pleť jemná, čistá, hydratovaná a vyživená.

Postup ošetření: odlíčení za použití produktů dle stavu a typu pleti, úprava obočí (barvení s 50% slevou), mechanický peeling, hloubkové čištění vysoce výkonnou ultrazvukovou špachtlí, mechanické čištění expresorem dle potřeby, rozjasnění a zjemnění diamantovou mikrodermabrazí, Gigi Nutri-Peptide maska s peptidy a kyselinou hyaluronovou - okamžitě regeneruje pokožku, podporuje kožní bariéru a buněčnou ochranu, zjemňuje pleť a stimuluje produkci kolagenu, dodá svěží vzhled, závěrečný krém.

Proč peptidy? Jedná o nejdůležitější aktivní látky z hlediska zpomalení stárnutí pleti a její regenerace. Dokáží například restartovat procesy v pleti, které už nefungují tak dobře. Hlavní přínosy peptidů : aktivace regenerace buněk, zesílení syntézy kolagenu, eslatinu a kyseliny hyaluronové, neutralizace volných radikálů, regulace imunitní reakce pleti, snížení zánětlivých procesů, prodloužení životnosti buněk.
 

60 minut = 990 Kč (ušetříte 300 Kč)

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.