• Alt

Akční kosmetika se zlatou maskou

Hodinová péče, po které zůstává pokožka vypnutá, vyhlazená, jemná, hydratovaná a působí mladistvým a odpočatým dojmem.

Postup ošetření: odlíčení, úprava obočí ( případné barvení obočí a/nebo řas s 50% slevou), peeling, ultrazvuková špachtle, diamantová mikrodermabraze (neprovádí se při rozšířených žilkách, kuperóze či zánětlivém akné),  zlatá liftingová alginátová  maska, závěrečný krém.

A proč je zlato takový zázrak pro pleť? 

V dnešní době se zlato využívá v kosmetickém průmyslu stále více a jeho účinky jsou podložené již řadou výzkumů. Mezi  nejvýznamnější vlastnosti v kosmetických přípravcích patří jeho schopnost regenerace pleti a její oživení. Má výrazné antioxidační účinky, odvádí toxiny a čistí pokožku, ale také působí na stimulaci buněčné aktivity a napomáhá její obnově. Dále má zlato má výraznou schopnost zabraňovat stárnutí pleti a podporuje tvorbu kolagenu. Má také vysokou schopnost vázat na sebe vlhkost, a to v množství až 300násobku vlastní hmotnosti, tudíž zajišťuje pleti potřebnou hydrataci. Kromě již zmíněných vlastností zlepšuje zlato mikrocirkulaci krve, což zajišťuje lepší přísun živin do hlubších vrstev a tím pádem má velmi pozitivní vliv na celkové omlazení pokožky. 

60 minut za 1250 Kč (ušetříte 300 Kč)

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.