akce akce
tab
OMLAZENÍ A ESTETIKA
VSTOUPIT
KOSMETIKA
VSTOUPIT
HUBNUTÍ
VSTOUPIT
MASÁŽE A ZÁBALY
VSTOUPIT
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS A MICROBLADING
VSTOUPIT
LASEROVÁ EPILACE
VSTOUPIT
PEDIKÚRA
VSTOUPIT
TOPlist

Hubnutí

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme absolvovat kúru v pravidelných doporučených intervalech. Hubnutí i detoxikaci vždy nejlépe nastartujeme lymfatickým ošetřením. Lymfa totiž odvádí toxiny a přebytečnou vodu pryč z těla a zároveň rovněž vede tuky. Pokud správně proudí, tuky se tolik neukládají v problematických partiích, netvoří celulitida a nezadržuje voda. Zároveň dochází ke zvýšení energie a imunity, snížení únavy.

LPG Lymfodrenáže

Francouzský přístroj na lymfodrenáž (LPG Lymfodrenage) při zadržování vody v těle, hubnutí a bourání tuků (LPG Lipomassage), zpevňování povadlé pokožky, vyhlazení celulitidy. Unikátní metoda se skvělými výsledky, která kombinuje podtlak s mechanickou stimulací (masáží hlavicí s podtlakem), provádí se ve speciální kombinéze. Ošetření je příjemné. Ideální výsledky přichází po absolvování celé kúry při opakování v rozmezí 1-2x týdně. Bez kontraindikací (neprovádíme u onkologických pacientů, akutních bakteriálních či virových onemocnění, v těhotenství).

LPG Lymfodrenáže 1
LPG Lymfodrenáže 2
LPG Lymfodrenáže 3
LPG Lymfodrenáže 4
LPG Lymfodrenage 750,- Kč
balíček 10-ti ošetření (plus speciální kombinéza k balíčku ZDARMA) 5000,- Kč
LPG Lipomassage 1250,- Kč
balíček 10-ti ošetření (plus 1x Lymfodrenage a kombinéza k balíčku ZDARMA) 10000,- Kč
Speciální kombinéza (k balíčkům zdarma) 1000,- Kč
Půjčení kombinézy 100,- Kč

Liposukce radiofrekvencí

Odbourávání tuků, zpevnění pokožky a odstranění celulitidy. Radiofrekvenční liposukce je bezbolestné neinvazivní ošetření, kdy teplem dochází k odbourávání/rozpouštění tuků. Následně  přenastavíme hodnoty na přístroji, který pak pokožku záměrně chladí, čímž dochází k jejímu celkovému vypnutí a zmírnění projevů pomerančové kůže. Vhodné pro oblasti břicha, hýždí, boků, stehen, ale i podbradku nebo paží. Délka ošetření 1 lokality je 30 minut.

 

Liposukce radiofrekvencí 1
Liposukce radiofrekvencí 2
Liposukce radiofrekvencí 3
Liposukce radiofrekvencí 4
1 lokalita 1590 – 1790,- Kč
podbradek 600,- Kč
Аnticelulitidní zábal + 300,- Kč
Balíček 10-ti ošetření 9900-10190 Kč

Anticelulitidní, zeštíhlující, lymfatické ošetření

Zábal a stimulace lymfatických uzlin + kombinace lymfatických a anticelulitidních masážních tahů. Úbytek objemu je díky odvedení přebytečné vody z těla pryč viditelný hned po ošetření (měření před a po), zmírnění projevů celulitidy, zrychlení metabolismu a podpora hubnutí. Velmi příjemná procedura, která trvá cca 60-70 minut.

Anticelulitidní, zeštíhlující, lymfatické ošetření 1
Anticelulitidní, zeštíhlující, lymfatické ošetření 2
Anticelulitidní, zeštíhlující, lymfatické ošetření 3
Anticelulitidní, zeštíhlující, lymfatické ošetření 4
60 - 70 minut 900,- Kč

Body Wrap Slim

Komplexní celotělové ošetření se zábalem z bahna z mrtvého moře, obohaceného o další účinné látky.  Zábal ze speciálních kompresních obinadel a nasazení termoobleku. Po ošetření dochází k viditelnému zmenšení objemu o několik cm (měření před a po), vyhlazení celulitidy, zrychlení metabolismu a podpoře hubnutí, detoxikaci a lymfodrenáži. Průběh procedury : manuální stimulace lymfy, měření objemu, zavinutí do kompresních obinadel, 30 minut kardio v obinadlech a termoobleku (pohyb na trampolínce), 30 minut relaxace na lehátku, závěrečné měření úbytku objemu. Před procedurou doporučujeme pouze lehké jídlo. Pro lepší pročištění a vyšší dobíhající efekt je nutné pít hodně tekutin, po několik dní zvolit lehčí stravu a vynechat alkohol.

Body Wrap Slim 1
Body Wrap Slim 2
Body Wrap Slim 3
Body Wrap Slim 4
HBW Slim 1490,- Kč

FYMC