akce akce
tab
OMLAZENÍ A ESTETIKA
VSTOUPIT
KOSMETIKA
VSTOUPIT
HUBNUTÍ
VSTOUPIT
MASÁŽE A ZÁBALY
VSTOUPIT
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS A MICROBLADING
VSTOUPIT
LASEROVÁ EPILACE
VSTOUPIT
PEDIKÚRA/ MANIKÚRA
VSTOUPIT
TOPlist

Náš tým

Zakladatelka
FYMC

Hana Hamoudová

MakeUp Artist, Estetické služby
hana.hamoudova@fymc.cz

Hanka je zakladatelka Forever Young Medical Center, umí si udržet nadhled i úsměv, pro který ji mají rádi kolegové i klienti. Má výborné estetické cítění, specializuje se na omlazující procedury, prodlužování řas, líčení a nehtovou modeláž. Je velmi talentovaná na úkony, jež vyžadují skutečnou preciznost. 

Vedení
FYMC

Mgr. Bibiana Bártová

Managerka provozu a marketingu
+420 607 190 099
b.bartova@fymc.cz

Bibiana koordinuje chod celého centra a dále se specializuje na omlazení a revitalizaci pleti, zeštíhlující, anticelulitidní a detoxikační tělová ošetření. 

Kosmetika
FYMC

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka (kosmetika, laserové procedury, pedikúra)
info@fymc.cz

Jitka je zkušená dermokosmetička. Kombinuje přístroje s kvalitní kosmetikou a séry s účinnými látkami, čímž docílí skvělých výsledků na poli omlazení, hydratace pleti či hloubkového čištění a odstraňování akné. Jako certifikovaná laserová specialistka odstraňuje pigmentové skvrny, pavoučí žilky, hemangiomy, provádí trvalé epilace laserem. Dále si u ní mohou klientky a klienti dopřát pedikúru či některá tělová ošetření.

FYMC

Veronika Szaboová

(kosmetika, prodlužování řas, líčení, tělová zeštíhlující a detoxikační ošetření, pedikúra)

Niky je naše jednička v prodlužování a zahušťování řas, má také skvělou techniku úpravy a barvení obočí. Jako kosmetička pomáhá klientkám při problémech s akné, provádí ošetření zpomalující stárnutí, pracuje s naším přístrojovým vybavením. Dále se specializuje na zeštíhlující a anticelulitidní ošetření, pedikúru a krásně a ráda líčí.

Masáže
FYMC

Hana Dulíková

(masáže, lymfatické, anticelulitické a zeštíhlující procedury, tejpování apod.)

Pokud vás trápí bolesti zad nebo si jen chcete odpočinout a zrelaxovat, rozhodně se svěřte do rukou naší Haničky. Rozmasíruje ztuhlého sportovce i jemnou dámu. Provádí Dornovu metodu rovnání páteře a kloubů, reflexní terapii, celotělové lymfatické masáže a další zdraví prospěšná ošetření těla.

FYMC

Stanislav Kováčik

(masáže, rovnání páteře, relaxace)

Masáž od Standy je skutečný zážitek. Ať potřebujete srovnat páteř, pořádnou sportovní masáž nebo jen jemné relaxační techniky, budete odcházet jako znovuzrození. Zaměřuje se na Dornovu metodu šetrného srovnávání páteře a kloubů do správných pozic, Spirální stabilizaci páteře (SM) nebo Esencial Healing (hluboké relaxační a léčivé uvolnění těla i mysli). V neposlední řadě baňkování nebo anticelulitidní ošetření.