akce akce
tab
OMLAZENÍ A ESTETIKA
VSTOUPIT
KOSMETIKA
VSTOUPIT
HUBNUTÍ
VSTOUPIT
MASÁŽE A ZÁBALY
VSTOUPIT
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS A MICROBLADING
VSTOUPIT
LASEROVÁ EPILACE
VSTOUPIT
PEDIKÚRA/ MANIKÚRA
VSTOUPIT
TOPlist

Náš tým

Zakladatelka
FYMC

Hana Hamoudová

MakeUp Artist, Estetické služby
hana.hamoudova@fymc.cz

Hanka je zakladatelka Forever Young Medical Center, umí si udržet nadhled i úsměv, pro který ji mají rádi kolegové i klienti. Má výborné estetické cítění, specializuje se na omlazující procedury, prodlužování řas, líčení a nehtovou modeláž. Je velmi talentovaná na úkony, jež vyžadují skutečnou preciznost. 

Vedení
FYMC

Mgr. Bibiana Bártová

Managerka provozu a marketingu
+420 607 190 099
b.bartova@fymc.cz

Bibiana koordinuje chod celého centra a dále se specializuje na omlazení a revitalizaci pleti, zeštíhlující, anticelulitidní a detoxikační tělová ošetření. 

Specialistky
FYMC

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka (kosmetika, laserové procedury, pedikúra)
info@fymc.cz

Jitka je zkušená dermokosmetička. Kombinuje přístroje s kvalitní kosmetikou a séry s účinnými látkami, čímž docílí skvělých výsledků na poli omlazení, hydratace pleti či hloubkového čištění a odstraňování akné. Jako certifikovaná laserová specialistka odstraňuje pigmentové skvrny, pavoučí žilky, hemangiomy, provádí trvalé epilace laserem. Dále si u ní mohou klientky a klienti dopřát pedikúru či některá tělová ošetření.

FYMC

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up (kosmetika, microblading, prodlužování řas, líčení, tělová zeštíhlující a detoxikační ošetření, pedikúra)

Niky je naše jednička v microbladingu a prodlužování a zahušťování řas, má také skvělou techniku úpravy a barvení obočí. Jako kosmetička pomáhá klientkám při problémech s akné, provádí ošetření zpomalující stárnutí, pracuje s naším přístrojovým vybavením. Dále se specializuje na zeštíhlující a anticelulitidní ošetření, pedikúru a krásně a ráda líčí.

FYMC

Aleksandra Solovieva

Kosmetoložka (kosmetologie a léčba akné, estetika, tělová lymfatická, detoxikační a zeštíhlující ošetření)

Saša odborně řeší problémy s pletí, zejména akné. Specializuje se na hloubkové čištění a kosmetická ošetření, cílená na výživu pokožky, omlazení a biorevitalizaci. Dále se zaměřuje na tělová ošetření, která stimulují lymfatický systém, anticelulitidní a detoxikační přístrojové i ruční procedury.

FYMC

Nikol Holásková

Kosmetička a masérka (kosmetika, masáže a tělová ošetření, manikúra, pedikúra)

Nikol se postará o pleť i tělo naprosto kompletně. Jako kosmetička se specializuje na čištění, hydrataci a omlazení pokožky. Dále provádí manikúru, pedikúru a krásně líčí. Má úžasný dotek, proto jsou i její masáže a další tělová ošetření naprostý relax.

Externisté
FYMC

Hana Dulíková

Masérka (masáže, lymfatické, anticelulitické a zeštíhlující procedury, tejpování apod.)

Pokud vás trápí bolesti zad nebo si jen chcete odpočinout a zrelaxovat, rozhodně se svěřte do rukou naší Haničky. Rozmasíruje ztuhlého sportovce i jemnou dámu. Provádí Dornovu metodu rovnání páteře a kloubů, reflexní terapii, celotělové lymfatické masáže a další zdraví prospěšná ošetření těla. Objednávky ve středu a čtvrtek v odpoledních hodinách.

FYMC

Stanislav Kováčik

Masér (masáže, rovnání páteře, relaxace)

Masáž od Standy je skutečný zážitek. Ať potřebujete srovnat páteř, pořádnou sportovní masáž nebo jen jemné relaxační techniky, budete odcházet jako znovuzrození. Zaměřuje se na Dornovu metodu šetrného srovnávání páteře a kloubů do správných pozic, Spirální stabilizaci páteře (SM) nebo Esencial Healing (hluboké relaxační a léčivé uvolnění těla i mysli). Objednávky sobota a neděle v odpoledních hodinách.