Plazmalifting

Plazmalifting

Délka procedury : 60 min

Hojení : 2 dny

Opakování : kúra 1 x ročně

Cena od : 5 500 Kč (2 zkumavky)

Úvod procedury

Plazmalifting představuje ideální metodu přirozeného zlepšení kvality pleti a mírného omlazení bez alergických reakcí a vedlejších účinků. Aplikace vlastní krevní plazmy, obohacené o krevní destičky a růstové faktory, stimuluje kmenové buňky a nabudí fibroblasty produkující kolagen, čímž výrazně zpomalí stárnutí a zlepší kvalitu pleti, která je pak regenerovaná a rozzářená. Metoda je vhodná při problematické, reaktivní, ekzematické pokožkce, pro redukci jemných vrásek a při povadlé a povolené pleti. Jedná se o omlazení a vyhlazení přirozenou cestou. Ošetření je vhodné také pro oblast krku, dekoltu či hřbetů rukou. Pomáhá při regeneraci jizev a jizviček po akné. Pro výraznější liftingový a zpevňující efekt doporučujeme další zákroky jako biostimulaci polynukleotidy nebo mezoterapii a biorevitalizaci. Pro vyhlazení mimických vrásek je ještě stále nejúčinnější metodou aplikace botulotoxinu. Pro dodání chybějícího objemu zase výplň kyselinou hyaluronovou.

Výsledný efekt se dostaví během tří týdnů a přetrvává přibližně 1 rok. Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme ošetření 2-3 x opakovat v rozmezí 2-4 týdnů.

Ošetření probíhá ambulantně.  Jedná se o jednoduchý zákrok, kdy lékař klientovi odebere potřebné množství krve a poté ji ve speciální centrifuze odstředí. Díky tomu dochází ke zvýšení koncentrace destiček a růstových faktorů až o 600%.  Takto upravenou plazmu aplikuje pomocí malých vpichů tenkou jehlou bod po bodu do pokožky celého obličeje či jiné vybrané lokality,  která je znecitlivěná anestetickým krémem. Nastartuje tak proces regenerace a omlazení. Ve Forever You Medical Center klientkám aplikujeme za jednu cenu 2 zkumavky, a tím zvyšujeme efekt ošetření. Délka ošetření i s přípravou je přibližně 60 minut.

Omlazení pleti, vyhlazení vrásek, výrazné zlepšení kvality pokožky.

Poruchy srážlivosti krve, akutní kožní infekce v místě aplikace.

Bezprostředně po zákroku nedoporučujeme opalování, saunování a vystavování se extrémním teplotám.

Ceník Procedury

Plazmalifting2 zkumavky - 5 000 Kč

 

Rezervujte si proceduru

O jakou proceduru máte zájem?

Potřebujete nám sdělit doplňující informace?

 

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

MUDr. Jana Míková

Lékařka dermatoložka

Odborné vzdělání a kvalifikace

  • Promoce na 1. LF Univerzity Karlovy
  • Atestace v oboru dermatovenerologie
  • Atestace v oboru korektivní dermatologie
  • Diplom celoživotního vzdělávání

Odborná praxe

  • vlastní lékařská praxe Praha 1

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ KOSMETICKÉ SLUŽBY?

Vyzkoušejte zvýhodněnou akční kosmetiku nebo některou z dalších kosmetických procedur. Rezervovat si je můžete pohodlně online. Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.