Laserové a korektivní služby

Biostimulační laser

 

Délka procedury : 25 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 500 Kč

Úvod procedury

Biostimulační laser (soft laser) výrazně urychluje proces hojení a regenerace pokožky. Je to skvělý prostředek k potlačení oparů, zmírnění projevů akné, napomáhá rychlému hojení pooperačních či traumatických ran a příznivě působí také na čerstvé jizvičky a strie. Unikátní patentovaný laser dvou barev (modré a červené světlo) působí hluboko pod svrchní vrstvou pokožky, aniž by ji jakkoli poškodil. Zde urychluje metabolismus buněk a odbourávání volných radikálů. Kůže se poté mnohem rychleji regeneruje. Ošetření provádíme samostatně nebo jako součást některých kosmetických procedur, kdy spolu s gelovou maskou nabízí liftingový efekt a celkové zklidnění pleti.

Dle potřeby.

Na odlíčenou a očištěnou pokožku dermokosmetička nanese vodivý gel nebo gelovou masku, následně laser 20 minut vysílá paprsky na ošetřovanou lokalitu. Při proceduře má klientka nasazeny ochranné brýle. 

Zklidněná, hydratovaná pokožka, zrychlené hojení ran nebo zánětlivého akné.

Epilepsie, těhotenství a kojení.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Biostimulační laser25 min. / 500 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

Alt

Tereza Holečková

Kosmetička

Terka provádí kosmetická ošetření od pečlivého čištění po omlazující, přístrojová nebo relaxační ošetření. Její skvělý dotek ocení klientky, které mají rády kosmetické masáže a uvolnění během procedury. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.