Laserové a korektivní služby

Biostimulační laser

 

Délka procedury : 25 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : dle potřeby

Cena od : 450 Kč

Úvod procedury

Biostimulační laser (soft laser) výrazně urychluje proces hojení a regenerace pokožky. Je to skvělý prostředek k potlačení oparů, zmírnění projevů akné, napomáhá rychlému hojení pooperačních či traumatických ran a příznivě působí také na čerstvé jizvičky a strie. Unikátní patentovaný laser dvou barev (modré a červené světlo) působí hluboko pod svrchní vrstvou pokožky, aniž by ji jakkoli poškodil. Zde urychluje metabolismus buněk a odbourávání volných radikálů. Kůže se poté mnohem rychleji regeneruje. Ošetření provádíme samostatně nebo jako součást některých kosmetických procedur, kdy spolu s gelovou maskou nabízí liftingový efekt a celkové zklidnění pleti.

Dle potřeby.

Na odlíčenou a očištěnou pokožku dermokosmetička nanese vodivý gel nebo gelovou masku, následně laser 20 minut vysílá paprsky na ošetřovanou lokalitu. Při proceduře má klientka nasazeny ochranné brýle. 

Zklidněná, hydratovaná pokožka, zrychlené hojení ran nebo zánětlivého akné.

Epilepsie, těhotenství a kojení.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Biostimulační laser25 min. / 450 Kč

 

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

Miloslava Čečatková

Miloslava Čečatková

Kosmetička

Míla provádí veškerá kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Pod jejím dotekem zrelaxuje skutečně každá klientka i klient. Dále se specializuje na některá tělová ošetření a manikúru.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.