Kosmetika a omlazení

Kosmetika Renew

 

Délka procedury : od 90-ti minut

Hojení : individuální

Opakování : dle potřeby

Cena od : 1 590 Kč

Úvod procedury

Profesionální lékařská kosmetika původem z Izraele, která byla vyvinuta k léčbě nejběžnějších vad a problémů s pletí. Velmi účinná je zejména při hloubkovém čištění a boji proti akné. Dále jsme zařadili také ošetření pro povadlou a nezdravě vypadající pokožku.

Dle potřeby.

Ošetření se skládají ze stanovené technologie aplikace účinných látek, provádí se vždy na odlíčené, očištěné pokožce a jsou zakončena příslušnou maskou a závěrečným krémem.

Hloubkové čištění docílí zmírnění projevů akné a zlepšení stavu pleti. Při kombinaci s vhodnou domácí péčí dosahuje dlouhodobých výsledků. Po ošetření Renew Bright dochází k viditelnému ozdravení, pokožka působí odpočatá a hydratovaná.

Těhotenství a kojení, akutní bakteriální a virové onemocnění, přecitlivělost na retinol či vitamín C.

U aknózní pleti 3 dny nepoužívat make-up, mastné krémy a olejíčky, vynechat saunu, solární studio a letní slunění. Opakování dle potřeby, doporučujeme několik ošetření po týdnu, následně pravidelně každý měsíc. Ošetření Renew Bright neprovádíme v létě kvůli slunečnímu záření. Ošetření lze podstupovat při pravidelné salónní péči o pleť nebo jej střídat s dalšími kosmetickými procedurami z naší nabídky. 

Ceník Procedury

Ošetření Renew proti akné
Hloubkové čištění. Kombinace ultrazvukové špachtle a ručního čištění expresorem. Velmi efektivní ošetření s výbornými výsledky. Po zklidnění pleti (u aknózní pleti může trvat několik dní) dochází k jejímu výraznému zlepšení. Ideální příprava na další procedury! Vhodné také při každodenním používání make-upu a líčidel.
Postup: gel, čistící tonikum s kyselinami, Jacketova masáž dle potřeby, ultrazvuková špachtle a hloubkové čištění expresorem, chemický peeling lokálně dle potřeby, maska, krém.
90 min.
1 590 Kč
Renew Bright
Ideální pro všechny, co žijí ve městech, pro kuřáky, při sinalé a povadlé pleti nebo při pigmentových skvrnách a nejednotném barevném tónu. Výrazně zlepšuje stav pokožky.
Postup: čištění, enzymatický peeling, krém a tonikum s kyselinami, sérum s retinolem, bělící maska, sérum a krém s vitamínem C.
60 min.
1 690 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.