Kosmetika a omlazení

Kosmetika Renew

 

Délka procedury : od 90-ti minut

Hojení : individuální

Opakování : dle potřeby

Cena od : 1 590 Kč

Úvod procedury

Profesionální lékařská kosmetika původem z Izraele, která byla vyvinuta k léčbě nejběžnějších vad a problémů s pletí. Velmi účinná je zejména při hloubkovém čištění a boji proti akné.

Dle potřeby.

Ošetření se skládá ze stanovené technologie aplikace účinných látek, provádí se vždy na odlíčené, očištěné pokožce, je zakončeno příslušnou maskou, závěrečným krémem a ozonizací pleti pro desinfekci a zklidnění.

Hloubkové čištění docílí zmírnění projevů akné a zlepšení stavu pleti. Při kombinaci s vhodnou domácí péčí dosahuje dlouhodobých výsledků.

Těhotenství a kojení, akutní bakteriální a virové onemocnění.

U aknózní pleti 3 dny nepoužívat make-up, mastné krémy a olejíčky, vynechat saunu, solární studio a letní slunění. Opakování dle potřeby, doporučujeme několik ošetření po týdnu, následně pravidelně každý měsíc. Ošetření lze podstupovat při pravidelné salónní péči o pleť nebo jej střídat s dalšími kosmetickými procedurami z naší nabídky. 

Ceník Procedury

Ošetření Renew proti akné
Hloubkové čištění. Kombinace ultrazvukové špachtle a ručního čištění expresorem. Velmi efektivní ošetření s výbornými výsledky. Po zklidnění pleti (u aknózní pleti může trvat několik dní) dochází k jejímu výraznému zlepšení. Ideální příprava na další procedury! Vhodné také při každodenním používání make-upu a líčidel.
Postup: gel, čistící tonikum s kyselinami, Jacketova masáž dle potřeby, ultrazvuková špachtle a hloubkové čištění expresorem, chemický peeling lokálně dle potřeby, maska, krém, ozonizér (desinfekce a zklidnění pleti).
90 min.
1 590 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Veronika Grázová

Veronika Grázová

Kosmetička

Veronika provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire, omlazení přístroji a revitalizaci pokožky.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.