Kosmetika a omlazení

Kosmetika Renew

 

Délka procedury : od 90-ti minut

Hojení : individuální

Opakování : dle potřeby

Cena od : 1 590 Kč

Úvod procedury

Profesionální lékařská kosmetika původem z Izraele, která byla vyvinuta k léčbě nejběžnějších vad a problémů s pletí. Velmi účinná je zejména při hloubkovém čištění a boji proti akné.

Dle potřeby.

Ošetření se skládají ze stanovené technologie aplikace účinných látek, provádí se vždy na odlíčené, očištěné pokožce a jsou zakončena příslušnou maskou a závěrečným krémem.

Hloubkové čištění docílí zmírnění projevů akné a zlepšení stavu pleti. Při kombinaci s vhodnou domácí péčí dosahuje dlouhodobých výsledků.

Těhotenství a kojení, akutní bakteriální a virové onemocnění.

U aknózní pleti 3 dny nepoužívat make-up, mastné krémy a olejíčky, vynechat saunu, solární studio a letní slunění. Opakování dle potřeby, doporučujeme několik ošetření po týdnu, následně pravidelně každý měsíc. Ošetření lze podstupovat při pravidelné salónní péči o pleť nebo jej střídat s dalšími kosmetickými procedurami z naší nabídky. 

Ceník Procedury

Ošetření Renew proti akné
Hloubkové čištění. Kombinace ultrazvukové špachtle a ručního čištění expresorem. Velmi efektivní ošetření s výbornými výsledky. Po zklidnění pleti (u aknózní pleti může trvat několik dní) dochází k jejímu výraznému zlepšení. Ideální příprava na další procedury! Vhodné také při každodenním používání make-upu a líčidel.
Postup: gel, čistící tonikum s kyselinami, Jacketova masáž dle potřeby, ultrazvuková špachtle a hloubkové čištění expresorem, chemický peeling lokálně dle potřeby, maska, krém.
90 min.
1 590 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Veronika Grázová

Veronika Grázová

Kosmetička

Veronika provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire, omlazení přístroji a revitalizaci pokožky.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.