Lash Lifting a Lash Botox

Lash Lifting a Lash Botox

 

Délka procedury : 90 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 4 - 6 týdnů

Cena od : 1390 Kč

Úvod procedury

Lash Lifting a Lash Botox představuje velice šetrnou alternativu trvalé na řasy. Vedle natočení, prodloužení a zvýraznění přírodní řasy navíc dodáme hloubkovou výživu. Ideální v kombinaci s laminací obočí, která pozvedne a zvýrazní přirozený tvar obočí.

Doba držení je individuální, zpravidla 4 - 6 týdnů.

Po důkladném očištění a odmaštění očního okolí a řas specialistka aplikuje silikonovou natáčku a zafixuje řasy, na které nanese speciální liftingový krém. V dalším kroku obarví hodní i dolní řasy. Procedura pokračuje aplikací tzv. Lash botoxu s kolagenem, keratinem a kyselinou hyaluronovou, který řasám poskytne výživu a posílení, dodá jim lesk. Proces natáčení řas ukončí hydratační sérum a nanesení intenzivního koncentrátu pro růst řas.

Krásné natočení a díky barvení také zvýraznění řas, kdy působí delší dojmem. Dochází ke zlepšení kvality řas a podpoře jejich růstu. 

Alergie na některou z použitých složek, otok, ekzém nebo jakékoli onemocnění v oblasti očí, nezhojený PMU, těhotenství a kojení, rakovina.

Bez omezení.

Ceník Procedury

Lash Lifting a Lash Botox
 
90 min.
1 390 Kč
Laminace obočí více info zde60 min. 900 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji, v neposlední řadě je rovněž specialistka na Lash Botox a Lash Lifting nebo laminaci obočí. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.