Kosmetika a omlazení

MEZOTERAPIE

 

Délka procedury : 60 minut

Hojení : individuální

Opakování : dle potřeby

Cena od : 1 890 Kč

Úvod procedury

Mezoterapie značí jakékoli ošetření, které proniká až do střední vrstvy kůže. Představuje velmi efektivní a účinnou metodu, jak udržet pleť hydratovanou, svěží a zdravě vypadající. Zmírňuje projevy akné, zpevní pokožku v místech, kde začíná povadat, rozpouští tuky (podbradek a další tělesné partie), zlepšuje elasticitu a vypnutí pleti. To vše díky roztokům a koktejlům, složeným z různých účinných látek, převážně však z kyseliny hyaluronové, vitamínů a minerálů tělu vlastních a prospěšných. Mezoterapie celkově ozdravuje a zlepšuje kvalitu pleti, prodlužuje účinky dalších omlazujících metod. Mezoterapii, respektive její konkrétní roztok, lze rovněž využít při léčbě pigmentových skvrn a hyperpigmentace, léčbě akné, při redukci tuku, celulitidy, vlasové terapii (revitalizace kořínků a podpora růstu). Lipolýza představuje ošetření, které odstraní, rozpustí, menší množství nežádoucího tuku. Ideální pro lokalitu podbradku. TIP: Microneedling (mezoterapie dermapenem) + BioRePeelCL3. Kombinace biorevitalizace a chemického peelingu. Díky penetraci pokožky pronikají účinné látky peelingu hlouběji do pokožky.

Dle potřeby. Lze absolvovat intenzivní kúru nebo ošetření zařadit do pravidelné péče o pleť.

Po pečlivém očištění pokožky, případně lokálním znecitlivění anestetickým krémem, následuje aplikace speciálních léčivých roztoků mikrojehličkami do střední vrstvy kůže (mezodermu), a to pomocí jehly (nappage) nebo  dermapenu (pero s mikrojehličkami - microneedling). Ošetření je zakončeno alginátovou maskou či biostimulačním laserem pro zklidnění pleti.

Odstranění podbradku nebo tuku v jiných tělesných partiích (lipolýza) spočívá v aplikaci speciální směsi účinných látek do tukových polštářků velmi tenkou jehlou. Zákrok nevyžaduje znecitlivění a zabere jen  několik minut. Bez rekonvalescence.

Více informací o kombinovaném ošetření Microneedling + BioRePeelCl3 zde

Ošetření se nejčastěji využívá pro oblasti obličeje, krku a dekoltu a pokožce zajistí výbornou regeneraci, hydrataci, zpevnění i vypnutí. Zredukuje drobné vrásky, osvěží vzhled a vyváží hodnotu pH, zúží rozšířené póry a zmírní projevy akné.

Těhotenství a kojení, akutní virové či bakterální onemocnění, akutní kožní onemocnění.

Zarudnutí pleti několik hodin, maximálně však do druhého dne. U ošetření dermapenem klientka může pociťovat mírné pnutí. V tomto případě doporučujeme třetí den po proceduře použít peeling. 

Ceník Procedury

Mezoterapie60 - 90 min. / 1 890 - 2 490 Kč
Mezoterapie (microneedling) + BioRePeelCl345 min. / 2 500 Kč
Odstranění podbradku (lipolýza)15 min. / 2000 Kč
Odstranění tuku (lipolýza), jiná lokalita20 min. / 3000 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.