Kosmetika a omlazení

MEZOTERAPIE

 

Délka procedury : 60 minut

Hojení : individuální

Opakování : dle potřeby

Cena od : 1 890 Kč

Úvod procedury

Mezoterapie značí jakékoli ošetření, které proniká až do střední vrstvy kůže. Představuje velmi efektivní a účinnou metodu, jak udržet pleť hydratovanou, svěží a zdravě vypadající. Zmírňuje projevy akné, zpevní pokožku v místech, kde začíná povadat, rozpouští tuky (podbradek a další tělesné partie), zlepšuje elasticitu a vypnutí pleti. To vše díky roztokům a koktejlům, složeným z různých účinných látek, převážně však z kyseliny hyaluronové, vitamínů a minerálů tělu vlastních a prospěšných. Mezoterapie celkově ozdravuje a zlepšuje kvalitu pleti, prodlužuje účinky dalších omlazujících metod. Mezoterapii, respektive její konkrétní roztok, lze rovněž využít při léčbě pigmentových skvrn a hyperpigmentace, léčbě akné, při redukci tuku, celulitidy, vlasové terapii (revitalizace kořínků a podpora růstu).

Dle potřeby. Lze absolvovat intenzivní kúru nebo ošetření zařadit do pravidelné péče o pleť.

Po pečlivém očištění pokožky, případně lokálním znecitlivění anestetickým krémem, následuje aplikace speciálních léčivých roztoků mikrojehličkami do střední vrstvy kůže (mezodermu), a to pomocí jehly (nappage) nebo  dermapenu (pero s mikrojehličkami - microneedling). Ošetření je zakončeno alginátovou maskou či biostimulačním laserem pro zklidnění pleti.

Ošetření se nejčastěji využívá pro oblasti obličeje, krku a dekoltu a pokožce zajistí výbornou regeneraci, hydrataci, zpevnění i vypnutí. Zredukuje drobné vrásky, osvěží vzhled a vyváží hodnotu pH, zúží rozšířené póry a zmírní projevy akné.

Těhotenství a kojení, akutní virové či bakterální onemocnění, akutní kožní onemocnění.

Zarudnutí pleti několik hodin, maximálně však do druhého dne. U ošetření dermapenem klientka může pociťovat mírné pnutí. V tomto případě doporučujeme třetí den po proceduře použít peeling. 

Ceník Procedury

Mezoterapie60 - 90 min
1 890 - 2 490 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.