Kosmetika a omlazení

MEZOTERAPIE

 

Délka procedury : 60 minut

Hojení : individuální

Opakování : dle potřeby

Cena od : 1 990 Kč

Úvod procedury

Mezoterapie značí jakékoli ošetření, které proniká až do střední vrstvy kůže. Představuje velmi efektivní a účinnou metodu, jak udržet pleť hydratovanou, svěží a zdravě vypadající. Zmírňuje projevy akné, zpevní pokožku v místech, kde začíná povadat, rozpouští tuky (podbradek a další tělesné partie), zlepšuje elasticitu a vypnutí pleti. To vše díky roztokům a koktejlům, složeným z různých účinných látek, převážně však z kyseliny hyaluronové, vitamínů a minerálů tělu vlastních a prospěšných. Mezoterapie celkově ozdravuje a zlepšuje kvalitu pleti, prodlužuje účinky dalších omlazujících metod. Mezoterapii, respektive její konkrétní roztok, lze rovněž využít při léčbě pigmentových skvrn a hyperpigmentace, léčbě akné, při redukci tuku, celulitidy, vlasové terapii (revitalizace kořínků a podpora růstu). TIP: Microneedling (mezoterapie dermapenem) + BioRePeelCL3. Kombinace biorevitalizace a chemického peelingu. Díky penetraci pokožky pronikají účinné látky peelingu hlouběji do pokožky.

Dle potřeby. Lze absolvovat intenzivní kúru nebo ošetření zařadit do pravidelné péče o pleť.

Po pečlivém očištění pokožky, případně lokálním znecitlivění anestetickým krémem, následuje aplikace speciálních léčivých roztoků mikrojehličkami do střední vrstvy kůže (mezodermu), a to pomocí jehly (nappage) nebo  dermapenu (pero s mikrojehličkami - microneedling). Ošetření je zakončeno alginátovou maskou či biostimulačním laserem pro zklidnění pleti.

Odstranění podbradku nebo tuku v jiných tělesných partiích (lipolýza) spočívá v aplikaci speciální směsi účinných látek do tukových polštářků velmi tenkou jehlou. Zákrok nevyžaduje znecitlivění a zabere jen  několik minut. Bez rekonvalescence.

Více informací o kombinovaném ošetření Microneedling + BioRePeelCl3 zde

Ošetření se nejčastěji využívá pro oblasti obličeje, krku a dekoltu a pokožce zajistí výbornou regeneraci, hydrataci, zpevnění i vypnutí. Zredukuje drobné vrásky, osvěží vzhled a vyváží hodnotu pH, zúží rozšířené póry a zmírní projevy akné.

Těhotenství a kojení, akutní virové či bakterální onemocnění, akutní kožní onemocnění.

Zarudnutí pleti několik hodin, maximálně však do druhého dne. U ošetření dermapenem klientka může pociťovat mírné pnutí. V tomto případě doporučujeme třetí den po proceduře použít peeling. 

Ceník Procedury

Mezoterapie60 - 90 min. / 1 990 - 2 490 Kč

Chemický peeling a microneedling 2 v 1

ošetření aknózní pleti se zánětlivými projevy. Výrazně zlepšuje stav pleti, redukuje kožní maz, odstraní záněty. Více zde.

60 min. / 1 990 Kč
Mezoterapie (microneedling) + VRANG s kyselinou hyaluronovou60 min. / 2090 Kč
Mezoterapie (microneedling) + BioRePeelCl345 min. / 2 500 Kč
Alginátová maska po ošetření (zklidnění)+ 400 Kč
Betaglukanová maska po ošetření (podpora hojení + zklidnění)+ 500 Kč
Zlatá maska po ošetření (zklidnění, výživa, lifting)+ 700 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.