Kosmetika a omlazení

MEZOTERAPIE

 

Délka procedury : 60 minut

Hojení : individuální

Opakování : dle potřeby

Cena od : 2 150 Kč

Úvod procedury

Mezoterapie značí jakékoli ošetření, které proniká až do střední vrstvy kůže. Představuje velmi efektivní a účinnou metodu, jak udržet pleť hydratovanou, svěží a zdravě vypadající. Zmírňuje projevy akné, zpevní pokožku v místech, kde začíná povadat, rozpouští tuky (podbradek a další tělesné partie), zlepšuje elasticitu a vypnutí pleti. To vše díky roztokům a koktejlům, složeným z různých účinných látek, převážně však z kyseliny hyaluronové, vitamínů a minerálů tělu vlastních a prospěšných. Mezoterapie celkově ozdravuje a zlepšuje kvalitu pleti, prodlužuje účinky dalších omlazujících metod. Mezoterapii, respektive její konkrétní roztok, lze rovněž využít při léčbě pigmentových skvrn a hyperpigmentace, léčbě akné, při redukci tuku, celulitidy, vlasové terapii (revitalizace kořínků a podpora růstu). TIP: Microneedling (mezoterapie dermapenem) + BioRePeelCL3. Kombinace biorevitalizace a chemického peelingu. Díky penetraci pokožky pronikají účinné látky peelingu hlouběji do pokožky.

Dle potřeby. Lze absolvovat intenzivní kúru nebo ošetření zařadit do pravidelné péče o pleť.

Po pečlivém očištění pokožky, případně lokálním znecitlivění anestetickým krémem, následuje aplikace speciálních léčivých roztoků mikrojehličkami do střední vrstvy kůže (mezodermu), a to pomocí jehly (nappage) nebo  dermapenu (pero s mikrojehličkami - microneedling). Ošetření je zakončeno alginátovou maskou či biostimulačním laserem pro zklidnění pleti.

Odstranění podbradku nebo tuku v jiných tělesných partiích (lipolýza) spočívá v aplikaci speciální směsi účinných látek do tukových polštářků velmi tenkou jehlou. Zákrok nevyžaduje znecitlivění a zabere jen  několik minut. Bez rekonvalescence.

Více informací o kombinovaném ošetření Microneedling + BioRePeelCl3 zde

Ošetření se nejčastěji využívá pro oblasti obličeje, krku a dekoltu a pokožce zajistí výbornou regeneraci, hydrataci, zpevnění i vypnutí. Zredukuje drobné vrásky, osvěží vzhled a vyváží hodnotu pH, zúží rozšířené póry a zmírní projevy akné.

Těhotenství a kojení, akutní virové či bakterální onemocnění, akutní kožní onemocnění.

Zarudnutí pleti několik hodin, maximálně však do druhého dne. U ošetření dermapenem klientka může pociťovat mírné pnutí. V tomto případě doporučujeme třetí den po proceduře použít peeling. 

Mezoterapie cena

Mezoterapie60 - 90 min. / 2 150 - 2 490 Kč

Chemický peeling a microneedling 2 v 1

ošetření aknózní pleti se zánětlivými projevy. Výrazně zlepšuje stav pleti, redukuje kožní maz, odstraní záněty. Více zde.

60 min. / 2 190 Kč
Mezoterapie (microneedling) + VRANG s kyselinou hyaluronovou60 min. / 2 390 Kč
Mezoterapie (microneedling) + BioRePeelCl345 min. / 2 600 Kč
Alginátová maska po ošetření (zklidnění)+ 400 Kč
Betaglukanová maska po ošetření (podpora hojení + zklidnění)+ 500 Kč
Zlatá maska po ošetření (zklidnění, výživa, lifting)+ 700 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury, chemický peeling nebo microneedling. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. 

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji, v neposlední řadě je rovněž specialistka na Lash Botox a Lash Lifting nebo laminaci obočí. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.