• Alt

Vysoce efektivní hloubkové ošetření pleti

Unikátní kombinované ošetření mezoterapie dermapenem a dvoufázového chemického peelingu BioRePeelCl3. Díky této kombinaci dochází k snažšímu a intenzivnějšímu proniknutí zázračného BioRePeeluCL3. K buněčné stimulaci díky tomu dochází hned 2-mi způsoby, a to jak mechanicky díky dermapenu, tak chemicky.
Postup: Do odlíčené a neutralizované pokožky zapracujeme metodou microneedlingu (penetrace pouze 0,5mm)  účinnou látku BioRePeelCL3. Pocítíte mírné štipkání nebo mravenčení. Následně provádíme neutralizaci ošetřované lokality a nanášíme Skin Repair- přípravek určený ke zklidnění a obnově pokožky po estetických zákrocích.
Ošetření je vhodné při suché a ochablé pleti, vráskách, pigmentech, akné a jizvách po akné a jako prevence stárnutí.
To vše díky zrychlení buněčné regenerace, stimulaci procesů tvorby kolagenu a produkci elastinu.
Cena: 2500 Kč
doporučujeme s alginátovou maskou ( + 400 Kč)
 
Ošetření lze provádět celoročně (3-4 dny po ošetření je nutné nevystavovat se slunečnímu záření).

Co je BioRePeelCL3?

Jedná se o dvoufázové ošetření s účinky mezoterapie a chemického peelingu 2v1. Díky unikátní kombinaci aminokyselin a vitamínů působí jako tzv. skin booster čili působí nejen na povrchu pokožky, kde posiluje kožní bariéru pleti, ale i ve spodních vrstvách.  Má proto vysoce biostimulační a revitalizační efekt. Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví.Ošetření zmírňuje nejen projevy stárnutí, ale je také vhodné pro mladou pleť během akutních stádií akné, při černých tečkách, rozšířených pórech, jizvičkách po akné.

Co je microneedling (mezoterapie dermapenem)?

Mezoterapie značí jakékoli ošetření, které proniká až do střední vrstvy kůže. Představuje velmi efektivní a účinnou metodu, jak udržet pleť hydratovanou, svěží a zdravě vypadající. Zmírňuje projevy akné, zpevní pokožku v místech, kde začíná povadat, rozpouští tuky (podbradek a další tělesné partie), zlepšuje elasticitu a vypnutí pleti. To vše díky roztokům a koktejlům, složeným z různých účinných látek, převážně však z kyseliny hyaluronové, vitamínů a minerálů tělu vlastních a prospěšných. Mezoterapie celkově ozdravuje a zlepšuje kvalitu pleti, prodlužuje účinky dalších omlazujících metod. Microneedling provádíme tzv.dermapenem, elektrickým perem s nástavcem s mikrojehličkami, které bezpečně penetrují pokožku do požadované hloubky.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.