Kosmetika a omlazení

Přístrojová kosmetika

 

Délka procedury : od 50-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x 3-4 týdny

Cena od : 990 Kč

Úvod procedury

Vysoce efektivního ošetření pleti dosáhneme použitím kvalitních produktů v kombinaci s lasery a dalšími kosmetickými přístroji (diamantová mikrodermabraze, radiofrekvence, IPL, biostimulační laser). Toto kombinování zaručí čištění, vypnutí a zpevnění nebo regeneraci a ozdravení pokožky se skutečně viditelnými výsledky. NOVINKA! Radiofrekvence nové generace, účinně ovlivňuje nejsvrchnější i druhou vrstvu kůže. Ideální ošetření nejen pro redukci jemných vrásek, ale také při povadlé pokožce ve spodní části obličeje a pro zpevnění kontur.

1 x za 3 až 4 týdny.

Všechna ošetření  začínají důkladným odlíčením, čištěním pleti a úpravou obočí. Dle volby procedury se poté dermokosmetička zaměří na hlubší čištění nebo vypnutí a redukci vrásek. Konkrétní kosmetické produkty volí dle stavu pleti. U každé procedury poté následuje maska a závěrečný krém.

Čistá, hydratovaná pokožka. V případě volby omlazujícího ošetření viditelné zpevnění obličejových kontur a vyhlazení jemných vrásek.

Akutní virová či bakteriální onemocnění, těhotenství a kojení, onkologická onemocnění, kovové implantáty, epilepsie.

Bez omezení, doporučujeme se však bezprostředně po ošetření nelíčit, aby účinné látky mohly déle působit. V letních měsících v den po ošetření nevystavovat pleť přílišnému slunečnímu záření. 

Ceník Procedury

Standart  - (Čištění a hydratace)
Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, maska + biostimulační laser pro urychlení regenerace, závěrečný krém.
50 min. / 990 Kč
Deluxe - (Hydratace a lifting)
Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, vypnutí pleti a zjemnění vrásek radiofrekvencí, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém.
75 min. / 1 490 Kč
Deluxe Plus - (Zpevnění a lifting)
Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí,  intenzivnější zpevnění pokožky a povadlých kontur radiofrekvencí, stimulace tvorby kolagenu, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém.
75 min. / 1 590 Kč
Exclusive  - (Hydratace a lifting)
Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, masáž,  vypnutí pleti a zjemnění vrásek radiofrekvencí, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém.
90 min. / 1 690 Kč
Exclusive  Plus - (Zpevnění a lifting)
Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, masáž,  intenzivnější zpevnění pokožky a povadlých kontur radiofrekvencí, stimulace tvorby kolagenu, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém. 
90 min. / 1 790 Kč

 

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Veronika Grázová

Veronika Grázová

Kosmetička

Veronika provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire, omlazení přístroji a revitalizaci pokožky.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.