Kosmetika a omlazení

Kosmetická ošetření

 

Délka procedury : od 50-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x 3-4 týdny

Cena od : 1150 Kč

Úvod procedury

Vysoce efektivního ošetření pleti dosáhneme použitím kvalitních produktů v kombinaci s lasery a dalšími kosmetickými přístroji (diamantová mikrodermabraze, radiofrekvence, IPL, biostimulační laser). Toto kombinování zaručí čištění, vypnutí a zpevnění nebo regeneraci a ozdravení pokožky se skutečně viditelnými výsledky. Při liftingových ošetřeních radiofrekvence nové generace účinně ovlivňuje nejsvrchnější i druhou vrstvu kůže. Je velmi účinná nejen pro redukci jemných vrásek, ale také při povadlé pokožce ve spodní části obličeje a pro zpevnění kontur.

1 x za 3 až 4 týdny.

Všechna ošetření  začínají důkladným odlíčením, čištěním pleti a úpravou obočí. Dle volby procedury se poté dermokosmetička zaměří na hlubší čištění nebo vypnutí a redukci vrásek. Konkrétní kosmetické produkty volí dle stavu pleti. U každé procedury poté následuje maska a závěrečný krém.

Čistá, hydratovaná pokožka. V případě volby omlazujícího ošetření viditelné zpevnění obličejových kontur a vyhlazení jemných vrásek.

Akutní virová či bakteriální onemocnění, těhotenství a kojení, onkologická onemocnění, kovové implantáty, epilepsie.

Bez omezení, doporučujeme se však bezprostředně po ošetření nelíčit, aby účinné látky mohly déle působit. V letních měsících v den po ošetření nevystavovat pleť přílišnému slunečnímu záření. 

Ceník Procedury

Akční kosmetika - (Čištění, hydratace, výživa, lifting)

Každý měsíc vytváříme novou zvýhodněnou kosmetiku. Aktuální nabídka zde.

60 min. / od 1150 Kč

Standart  - (Čištění a hydratace)

Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, maska + biostimulační laser pro urychlení regenerace, závěrečný krém.

50 min. / 1150 Kč

Deluxe - (Hydratace a lifting)

Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, vypnutí pleti a zjemnění vrásek radiofrekvencí, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém.

75 min. / 1 490 Kč

Deluxe Plus - (Zpevnění a lifting)

Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí,  intenzivnější zpevnění pokožky a povadlých kontur radiofrekvencí, stimulace tvorby kolagenu, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém.

75 min. / 1 590 Kč

Exclusive  - (Hydratace a lifting)

Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, masáž,  vypnutí pleti a zjemnění vrásek radiofrekvencí, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém.

90 min. / 1 690 Kč

Exclusive  Plus - (Zpevnění a lifting)

Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, masáž,  intenzivnější zpevnění pokožky a povadlých kontur radiofrekvencí, stimulace tvorby kolagenu, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém. 

90 min. / 1 790 Kč

Kosmetika pro teenagery

Čištění, ošetření akné, redukce nadměrného kožního mazu, doporučení ohledně vhodné domácí péče.

50-60 min. / 990 Kč

Kosmetika 60 min. / Kosmetika 90 min.

Nevíte si rady s výběrem? Rezervujte si Kosmetiku na 60 či 90 minut. Na místě zhodnotíme stav Vaší pleti a doporučíme ideální ošetření.

 

 

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

Alt

Tereza Holečková

Kosmetička

Terka provádí kosmetická ošetření od pečlivého čištění po omlazující, přístrojová nebo relaxační ošetření. Její skvělý dotek ocení klientky, které mají rády kosmetické masáže a uvolnění během procedury. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.