Kosmetika a omlazení

Přístrojová kosmetika

 

Délka procedury : od 50-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x 3-4 týdny

Cena od : 990 Kč

Úvod procedury

Vysoce efektivního ošetření pleti dosáhneme použitím kvalitních produktů v kombinaci s lasery a dalšími kosmetickými přístroji (diamantová mikrodermabraze, radiofrekvence, IPL, biostimulační laser). Toto kombinování zaručí čištění, vypnutí a zpevnění nebo regeneraci a ozdravení pokožky se skutečně viditelnými výsledky.

1 x za 3 až 4 týdny.

Všechna ošetření  začínají důkladným odlíčením, čištěním pleti a úpravou obočí. Dle volby procedury se poté dermokosmetička zaměří na hlubší čištění nebo vypnutí a redukci vrásek. Konkrétní kosmetické produkty volí dle stavu pleti. U každé procedury poté následuje maska a závěrečný krém.

Čistá, hydratovaná pokožka. V případě volby omlazujícího ošetření viditelné zpevnění obličejových kontur a vyhlazení jemných vrásek.

Akutní virová či bakteriální onemocnění, těhotenství a kojení, onkologická onemocnění, kovové implantáty, epilepsie.

Bez omezení, doporučujeme se však bezprostředně po ošetření nelíčit, aby účinné látky mohly déle působit. V letních měsících v den po ošetření nevystavovat pleť přílišnému slunečnímu záření. 

Ceník Procedury

Standart  - (Čištění a hydratace)
Odlíčení, úprava obočí, krátká masáž obličeje, odstranění odumřelých buněk diamantovou mikrodermabrazí, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, maska + biostimulační laser pro urychlení regenerace, sérum + krém
50 min. / 990 Kč
Deluxe - (Hydratace a lifting)
Odlíčení, úprava obočí, odstranění odumřelých buněk diamantovou mikrodermabrazí, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, vypnutí pleti a zjemnění vrásek radiofrekvencí, kolagenová maska + biostimulační laser pro urychlení regenerace, sérum + krém
70 min. / 1 490 Kč
Exclusive  - (Hydratace a lifting)
Odlíčení, úprava obočí, dlouhá masáž obličeje, odstranění odumřelých buněk diamantovou mikrodermabrazí, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, vypnutí pleti a zjemnění vrásek radiofrekvencí, kolagenová maska + biostimulační laser pro urychlení regenerace, sérum + krém
80 min. / 1 690 Kč

 

 

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

Miloslava Čečatková

Miloslava Čečatková

Kosmetička

Míla provádí veškerá kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Pod jejím dotekem zrelaxuje skutečně každá klientka i klient. Dále se specializuje na některá tělová ošetření a manikúru.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.