Kosmetika a omlazení

Přístrojová kosmetika

 

Délka procedury : od 50-ti minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x 3-4 týdny

Cena od : 990 Kč

Úvod procedury

Vysoce efektivního ošetření pleti dosáhneme použitím kvalitních produktů v kombinaci s lasery a dalšími kosmetickými přístroji (diamantová mikrodermabraze, radiofrekvence, IPL, biostimulační laser). Toto kombinování zaručí čištění, vypnutí a zpevnění nebo regeneraci a ozdravení pokožky se skutečně viditelnými výsledky. NOVINKA! Radiofrekvence nové generace, účinně ovlivňuje nejsvrchnější i druhou vrstvu kůže. Ideální ošetření nejen pro redukci jemných vrásek, ale také při povadlé pokožce ve spodní části obličeje a pro zpevnění kontur.

1 x za 3 až 4 týdny.

Všechna ošetření  začínají důkladným odlíčením, čištěním pleti a úpravou obočí. Dle volby procedury se poté dermokosmetička zaměří na hlubší čištění nebo vypnutí a redukci vrásek. Konkrétní kosmetické produkty volí dle stavu pleti. U každé procedury poté následuje maska a závěrečný krém.

Čistá, hydratovaná pokožka. V případě volby omlazujícího ošetření viditelné zpevnění obličejových kontur a vyhlazení jemných vrásek.

Akutní virová či bakteriální onemocnění, těhotenství a kojení, onkologická onemocnění, kovové implantáty, epilepsie.

Bez omezení, doporučujeme se však bezprostředně po ošetření nelíčit, aby účinné látky mohly déle působit. V letních měsících v den po ošetření nevystavovat pleť přílišnému slunečnímu záření. 

Ceník Procedury

Standart  - (Čištění a hydratace)
Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, maska + biostimulační laser pro urychlení regenerace, závěrečný krém.
50 min. / 990 Kč
Deluxe - (Hydratace a lifting)
Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, vypnutí pleti a zjemnění vrásek radiofrekvencí, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém.
75 min. / 1 490 Kč
Deluxe Plus - (Zpevnění a lifting)
Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí,  intenzivnější zpevnění pokožky a povadlých kontur radiofrekvencí, stimulace tvorby kolagenu, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém.
75 min. / 1 590 Kč
Exclusive  - (Hydratace a lifting)
Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, masáž,  vypnutí pleti a zjemnění vrásek radiofrekvencí, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém.
90 min. / 1 690 Kč
Exclusive  Plus - (Zpevnění a lifting)
Odlíčení, úprava obočí, peeling Ericson Laboratoire, hlubší čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, odstranění odumřelých buněk a zjemnění pleti diamantovou mikrodermabrazí, masáž,  intenzivnější zpevnění pokožky a povadlých kontur radiofrekvencí, stimulace tvorby kolagenu, biostimulační laser pro urychlení regenerace, zklidnění a hydrataci, závěrečný krém. 
90 min. / 1 790 Kč

 

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.