Kosmetika a omlazení

Chemický peeling

 

Délka procedury : od 30-ti minut

Hojení : až 10 dní

Opakování : individuální

Cena od : 1 500 Kč

Úvod procedury

Počátky chemického peelingu můžeme vystopovat až do období života Kleopatry, která se koupala v kyselém mléce, obsahujícím kyselinu mléčnou. V dnešní době patří mezi nejžádanější nechirurgické procedury. Jedná se o velmi jednoduché ošetření, jež můžeme využít při odstraňování celé řady problémů pleti. Dochází zde k cílenému narušení pokožky, čímž stimulujeme obnovu kožních buněk a následné regeneraci tkání. Chemický peeling má rovněž výrazné antioxidační účinky a odstraňuje volné radikály z pleti. Konkrétní roztok (kyselina glykolová, k. salicylová, k. mandlová, liftingový komplex kyselin, bio peeling s peptidy a další) volí dermokosmetička dle stavu pleti a rozsahu problému. NÁŠ TIP: vyzkoušejte BioRepeel, hit poslední doby. Kombinuje chemický peeling s mezoterapií a těší se skvělým výsledkům nebo přírodní chemický peeling s vitamínem C a kolagenem, který obsahuje pouze přírodní látky.

Ošetření se opakuje v různých intervalech dle stavu pleti. Konkrétní roztok i opakování volí dermokosmetička až po důkladném seznámení s pokožkou klientky.

Po pečlivém očištění a odmaštění pokožky  následuje nanesení chemického peelingu (délka působení dle konkrétního roztoku). Po uplynutí požadované doby působení je pokožka zneutralizována a ošetřena zklidňujícím gelem, maskou či biostimulačním laserem.

Lepší vzhled, povrch a zdravější pleť. redukce vrásek a zpomalení stárnutí, zmírnění pigmentových projevů, nerovností a povrchových jizev, zlepšení pokožky s akné. Liftingový Bio peeling s peptidy vhodný celoročně, stimuluje produkci kolagenu. Docílí účinné revitalizace a bio regenerace pokožky.

Těhotenství a kojení, dermatitida či jiné akutní kožní onemocnění. Neprovádí se v létě, celoročně pouze Liftingový Bio peeling s peptidy.

Přísný zákaz vystavování slunečnímu záření. Zarudlá pokožka až loupání. Doba hojení až 10 dní, záleží na druhu použitého roztoku a typu pleti. 

Ceník Procedury

Chemický peeling 45-60 min. / 1 500 Kč
Chemický peeling + alginátová maska 45-60 min. / 1 900 Kč
Chemický peeling + beta glukanová maska 45-60 min. / 2 000 Kč
Liftingový chemický peeling zpevňující30 min. / 1 500 Kč
BioRePeel (kombinace biorevitalizace a peelingu)30 min. / 1 990 Kč
Liftingový Bio peeling s peptidy ​30 min. / 1 600 Kč
Přírodní peeling s vitamínem C a kolagenem45 min. / 1 600 Kč

 

 

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME CHEQUE DEJEUNER

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci, Body Wraps a pedikúru.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas. Dále se zaměřuje na hubnutí a detoxikaci nebo pedikúru a manikúru.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.