Kosmetika a omlazení

Chemický peeling

 

Délka procedury : od 30-ti minut

Hojení : až 10 dní

Opakování : individuální

Cena od : 1 500 Kč

Úvod procedury

Počátky chemického peelingu můžeme vystopovat až do období života Kleopatry, která se koupala v kyselém mléce, obsahujícím kyselinu mléčnou. V dnešní době patří mezi nejžádanější nechirurgické procedury. Jedná se o velmi jednoduché ošetření, jež můžeme využít při odstraňování celé řady problémů pleti. Dochází zde k cílenému narušení pokožky, čímž stimulujeme obnovu kožních buněk a následné regeneraci tkání. Chemický peeling má rovněž výrazné antioxidační účinky a odstraňuje volné radikály z pleti. Hitem poslední doby je také dvoufázový chemický peeling BioRePeelCL3, ošetření 2v1, které výhody chemického peelingu kombinuje s mezoterapií. Konkrétní roztok (kyselina glykolová, k. salicylová, k. mandlová, liftingový komplex kyselin, bio peeling s peptidy a další) volí dermokosmetička dle stavu pleti a rozsahu problému. NÁŠ TIP: BioRePeelCL3 + Microneedling (mezoterapie dermapenem). Účinné látky tak proniknou hlouběji do pokožky.

Ošetření se opakuje v různých intervalech dle stavu pleti. Konkrétní roztok i opakování volí dermokosmetička až po důkladném seznámení s pokožkou klientky.

Po pečlivém očištění a odmaštění pokožky  následuje nanesení chemického peelingu (délka působení dle konkrétního roztoku). Po uplynutí požadované doby působení je pokožka zneutralizována a ošetřena zklidňujícím gelem, maskou či biostimulačním laserem.

Více informací o kombinovaném ošetření BioRePeelCL3 + microneedling zde.

Lepší vzhled, povrch a zdravější pleť, redukce vrásek a zpomalení stárnutí, zmírnění pigmentových projevů, nerovností a povrchových jizev, zlepšení pokožky s akné. BioRePeelCl3 a Liftingový Bio peeling s peptidy jsou vhodné celoročně, stimulují produkci kolagenu. Docílí účinné revitalizace a bio regenerace pokožky.

Těhotenství a kojení, dermatitida či jiné akutní kožní onemocnění. Neprovádí se v létě, celoročně pouze BioRePeelCl3 a Liftingový Bio peeling s peptidy.

Přísný zákaz vystavování slunečnímu záření. Zarudlá pokožka až loupání. Doba hojení až 10 dní, záleží na druhu použitého roztoku a typu pleti. 

Ceník Procedury

Chemický peeling 45 min. / 1 500 Kč
Liftingový chemický peeling zpevňující30 min. / 1 500 Kč
BioRePeel (kombinace biorevitalizace a peelingu)45 min. / 1 990 Kč
BioRePeel + microneedling (dermapen)45 min. / 2 500 Kč
Liftingový Bio peeling s peptidy ​45 min. / 1 600 Kč
Přírodní peeling s vitamínem C a kolagenem45 min. / 1 600 Kč
Alginátová maska k chemickému peelingu400 Kč
Betaglukanová maska k chemickému peelingu500 Kč

 

 

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-21 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička a laserová specialistka

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na zábaly Body Wraps Slim.

Veronika Szaboova

Veronika Szaboová

Kosmetička a specialistka na permanentní make-up

Niky provádí veškerá kosmetická ošetření, pracuje s přístroji. Její smysl pro detail oceníte při úpravě obočí, microbladingu nebo prodlužování a zahušťování řas.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.