Kosmetika a omlazení

Chemický peeling, BioRePeel a VCarbon

 

Délka procedury : od 30-ti minut

Hojení : až 10 dní

Opakování : individuální

Cena od : 1 700 Kč

Úvod procedury

Počátky chemického peelingu můžeme vystopovat až do období života Kleopatry, která se koupala v kyselém mléce, obsahujícím kyselinu mléčnou. V dnešní době patří mezi nejžádanější nechirurgické procedury. Jedná se o velmi jednoduché ošetření, jež můžeme využít při odstraňování celé řady problémů pleti. Dochází zde k cílenému narušení pokožky, čímž stimulujeme obnovu kožních buněk a následné regeneraci tkání. Chemický peeling má rovněž výrazné antioxidační účinky a odstraňuje volné radikály z pleti. Hitem poslední doby je také dvoufázový chemický peeling BioRePeelCL3, ošetření 2v1, které výhody chemického peelingu kombinuje s mezoterapií. Konkrétní roztok (kyselina glykolová, k. salicylová, k. mandlová, liftingový komplex kyselin, bio peeling s peptidy a další) volí dermokosmetička dle stavu pleti a rozsahu problému. NÁŠ TIP: BioRePeelCL3 + Microneedling (mezoterapie dermapenem). Účinné látky tak proniknou hlouběji do pokožky. UPOZORNĚNÍ: 7 dní před chemickým peelingem, BioRePeelem i V Carbonem nepoužívejte retinol a retinoidy, 3 dny před procedurou vynechte kyseliny v kosmetickým produktech.

Ošetření se opakuje v různých intervalech dle stavu pleti. Konkrétní roztok i opakování volí dermokosmetička až po důkladném seznámení s pokožkou klientky.

Po pečlivém očištění a odmaštění pokožky  následuje nanesení chemického peelingu (délka působení dle konkrétního roztoku). Po uplynutí požadované doby působení je pokožka zneutralizována a ošetřena zklidňujícím gelem, maskou či biostimulačním laserem.

Více informací o kombinovaném ošetření BioRePeelCL3 + microneedling zde.

Lepší vzhled, povrch a zdravější pleť, redukce vrásek a zpomalení stárnutí, zmírnění pigmentových projevů, nerovností a povrchových jizev, zlepšení pokožky s akné. BioRePeelCl3 a Liftingový Bio peeling s peptidy jsou vhodné celoročně, stimulují produkci kolagenu. Docílí účinné revitalizace a bio regenerace pokožky.

Těhotenství a kojení, dermatitida či jiné akutní kožní onemocnění. Neprovádí se v létě, celoročně pouze BioRePeelCl3 a Liftingový Bio peeling s peptidy.

Přísný zákaz vystavování slunečnímu záření. Zarudlá pokožka až loupání. Doba hojení až 10 dní, záleží na druhu použitého roztoku a typu pleti. 

Ceník Procedury

Chemický peeling 45 min. / 1 700 Kč

Chemický peeling a microneedling 2 v 1

ošetření aknózní pleti se zánětlivými projevy. Výrazně zlepšuje stav pleti, redukuje kožní maz, odstraní záněty. Více informací o ošetření a účincích zde.

60 min. / 2 190 Kč
V Carbon protivráskový peeling s aktivním karbonem40 min. / 1 900 Kč
BioRePeel (kombinace biorevitalizace a peelingu)45 min. / 2 100 Kč
BioRePeel + microneedling (dermapen)45 min. / 2 600 Kč
Alginátová maska k chemickému peelingu400 Kč
Betaglukanová maska k chemickému peelingu500 Kč

 

 

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.