Kosmetika a omlazení

Chemický peeling, BioRePeel a VCarbon

 

Délka procedury : od 30-ti minut

Hojení : až 10 dní

Opakování : individuální

Cena od : 1 700 Kč

Úvod procedury

Počátky chemického peelingu můžeme vystopovat až do období života Kleopatry, která se koupala v kyselém mléce, obsahujícím kyselinu mléčnou. V dnešní době patří mezi nejžádanější nechirurgické procedury. Jedná se o velmi jednoduché ošetření, jež můžeme využít při odstraňování celé řady problémů pleti. Dochází zde k cílenému narušení pokožky, čímž stimulujeme obnovu kožních buněk a následné regeneraci tkání. Chemický peeling má rovněž výrazné antioxidační účinky a odstraňuje volné radikály z pleti. Hitem poslední doby je také dvoufázový chemický peeling BioRePeelCL3, ošetření 2v1, které výhody chemického peelingu kombinuje s mezoterapií. Konkrétní roztok (kyselina glykolová, k. salicylová, k. mandlová, liftingový komplex kyselin, bio peeling s peptidy a další) volí dermokosmetička dle stavu pleti a rozsahu problému. NÁŠ TIP: BioRePeelCL3 + Microneedling (mezoterapie dermapenem). Účinné látky tak proniknou hlouběji do pokožky. UPOZORNĚNÍ: 7 dní před chemickým peelingem, BioRePeelem i V Carbonem nepoužívejte retinol a retinoidy, 3 dny před procedurou vynechte kyseliny v kosmetickým produktech.

Ošetření se opakuje v různých intervalech dle stavu pleti. Konkrétní roztok i opakování volí dermokosmetička až po důkladném seznámení s pokožkou klientky.

Po pečlivém očištění a odmaštění pokožky  následuje nanesení chemického peelingu (délka působení dle konkrétního roztoku). Po uplynutí požadované doby působení je pokožka zneutralizována a ošetřena zklidňujícím gelem, maskou či biostimulačním laserem.

Více informací o kombinovaném ošetření BioRePeelCL3 + microneedling zde.

Lepší vzhled, povrch a zdravější pleť, redukce vrásek a zpomalení stárnutí, zmírnění pigmentových projevů, nerovností a povrchových jizev, zlepšení pokožky s akné. BioRePeelCl3 a Liftingový Bio peeling s peptidy jsou vhodné celoročně, stimulují produkci kolagenu. Docílí účinné revitalizace a bio regenerace pokožky.

Těhotenství a kojení, dermatitida či jiné akutní kožní onemocnění. Neprovádí se v létě, celoročně pouze BioRePeelCl3 a Liftingový Bio peeling s peptidy.

Přísný zákaz vystavování slunečnímu záření. Zarudlá pokožka až loupání. Doba hojení až 10 dní, záleží na druhu použitého roztoku a typu pleti. 

Ceník Procedury

Chemický peeling 45 min. / 1 700 Kč

Chemický peeling a microneedling 2 v 1

ošetření aknózní pleti se zánětlivými projevy. Výrazně zlepšuje stav pleti, redukuje kožní maz, odstraní záněty. Více informací o ošetření a účincích zde.

60 min. / 2 190 Kč
V Carbon protivráskový peeling s aktivním karbonem40 min. / 1 900 Kč
BioRePeel (kombinace biorevitalizace a peelingu)45 min. / 2 100 Kč
BioRePeel + microneedling (dermapen)45 min. / 2 600 Kč
Alginátová maska k chemickému peelingu400 Kč
Betaglukanová maska k chemickému peelingu500 Kč

 

 

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury, chemický peeling nebo microneedling. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. 

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji, v neposlední řadě je rovněž specialistka na Lash Botox a Lash Lifting nebo laminaci obočí. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.