Kosmetika Gigi

Kosmetika Gigi

 

Délka procedury : od 60 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x měsíčně

Cena od : 1590 Kč

Úvod procedury

Izraelská kosmetika Gigi nabízí vynikající výsledky a účinek díky unikátní kombinaci přírodních složek a biotechnologií. Při výrobě produktů jsou dodržovány stejně přísné standardy jako při výrobě léčiv. Gigi využívá efektu použití kyselin a dalších účinných látek. Proto jsou výsledky patrné ihned po proceduře. Do naší nabídky jsme zařadili ošetření Bioplazma s kmenovými buňkami pro intenzivní hydrataci, rozjasnění a anti-aging, ošetření Karboxyterapie pro stimulaci kolagenu v dermis, lifting a zpevnění a zlepšení kvality pokožky a léčivé ošetření Acnon, zaměřené na problematickou a aknózní pokožku. Ošetření Nutri Peptide s léčivými peptidy zase nastartuje regenerační procesy, zlepší tonus pleti, vyhladí jemné a zjemní hlubší vrásky.

Dle potřeby. Ošetření Gigi lze zařadit do pravidelné salónní péče o pleť každé 3-4 týdny.

Bioplasma - odlíčení, důkladné vyčištění pleti, enzymatický peeling, rýžový peeling, Bioplasma peeling, Bioplasma dvousložková maska, tonizace pleti, závěrečná péče. Karboxyterapie - odlíčení, důkladné vyčištění pleti, enzymatický peeling, aplikace karboxyterapie, kolagenová maska + masáž, zlatá alginátová maska, tonizace pleti, závěrečná péče. Acnon - odlíčení, enzymatický peeling, rýžový peeling, multipeeling, změkčení pokožky, čištění expresorem, desinfekce a zklidnění pokožky, propolisový pudr + ozonizér, zklidňující maska, maska stahující póry (dle typu pleti), denní krém. Nutri Peptide - odlíčení, důkladné vyčištění pleti, enzymatický peeling, rýžový peeling, kyselina mléčná, boostery s peptidy, maska, sérum, závěrečná péče.

Bioplasma - rozjasnění, anti-aging a liftingový efekt, eliminace mastného lesku, stažení pórů, zjemnění pokožky.

Karboxyterapie - lifting a vyhlazení vrásek, zlepšení textury a kvality pleti, redukce zánětů a zčervenání, odstranění otoků a zpevnění pokožky očního okolí, hloubková hydratace, stimulace produkce kolagenu.

Acnon - odstranění přebytku kožního mazu, hloubkové vyčištění, zklidnění podráždění, optimalizace vlhkosti pleti.

Nutri Peptide - sjednocení barevného tónu, zjemnění vrásek, zlepšení tonusu pleti, regulace kožního mazu, rozjasnění pleti.

Akutní virové či bakteriální onemocnění, onemocnění kůže v místě ošetření, lupénka, atopický ekzém.

Ihned po ošetření nedoporučujeme slunění a saunu. 

Ceník Procedury

Bioplasma

Terapie pleti založená na použití kmenových buněk. Antioxidační účinek a osvěžení. Intenzivní hydratace, rozjasnění, stažení pórů. Více info zde.

60 min. / 1800 Kč

Karboxyterapie

Neinvazivní aplikace vysoce koncetrovaného CO2 pod kůži, kombinace s kolagenovou terapií a zlatou maskou. Působení na buněčné úrovni. Ideální pro mdlou, zašedlou, povadlou pleť, při kuperóze nebo růžovce, stimulace tvorby kolagenu, zlepšení textury. Lifting a hydratace. Více info zde.

90 min. /  2 500 Kč

Acnon - hloubkové čištění

Ošetření problematické a aknózní pleti. Prevence vzniku a léčba akné, čistí a odstraňuje přebytky kožního mazu. Antibakteriální, protizánětlivé a hojivé účinky. Vhodné pro pubertální akné, mastnou a zánětlivou pokožku i při hormonálních výkyvech při menopauze. Více info zde.

90 min. /  1 590 Kč

Nutri Peptide

Ošetření s peptidy zaměřené na hydrataci, zpevnění, stimulaci kolagenu a elastinu, redukci vrásek a rozjasnění pleti. Více info zde.

60 min. / 1 800 Kč

90 min. / 2 400 Kč

Kosmetika s peelingy a alginátovou maskou

Ošetření zaměřené na zjemnění, hydrataci a vyčištění pleti. Více info zde.

60 min. / 1490 Kč

Kosmetika s kolagenovou maskou a kyselinou hyaluronovou

Ošetření zaměřené na lifting, zjemnění pleti a hydrataci. Více info zde.

60 min. / 1 590 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury, chemický peeling nebo microneedling. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. 

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji, v neposlední řadě je rovněž specialistka na Lash Botox a Lash Lifting nebo laminaci obočí. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

Alt

Tereza Holečková

Kosmetička

Terka provádí kosmetická ošetření od pečlivého čištění po omlazující, přístrojová nebo relaxační ošetření. Její skvělý dotek ocení klientky, které mají rády kosmetické masáže a uvolnění během procedury. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.