Phibrows microblading

Phibrows

 

Délka procedury : 2-2,5 hodiny

Hojení : 7-14 dní

Opakování : korekce po 6-ti týdnech

Cena od : 1000 Kč

Úvod procedury

Phibrows vláskování je naprosto perfekcionistická technika permanentního makeupu. Je založená na velmi precizním měření a pečlivé aplikaci. Výsledkem je symetrické, přirozené obočí, kdy jsou jednotlivé chloupky vykreslovány jednorázovou čepelkou ve sledu přirozeného růstu obočí. Vysoce kvalitní pigment je aplikován do nejvyšší vrstvy pokožky, a tím je zajištěna stálost barvy, bez modrých a červených odstínů.

Efekt zvýraznění cca 2 roky.

Prvním krokem je velmi pečlivé zakreslení ideálního tvaru obočí a jeho kontrola ve speciální aplikaci, která kontroluje, zda je obočí shodně usazené, dlouhé i široké. Doporučený tvar i barevný odstín specialistka nechává klientkou ještě jednou odsouhlasit. Barevný odstín specialistka vybírá dle barvy vlastního obočí, aby tak docílila skutečně přirozeného efektu. Druhý krok spočívá v  perforaci kůže a zakreslení jednotlivých chloupků čepelkou (chloupek po chloupku), aplikace anestetického krému dle potřeby, vyplnění jednotlivých chloupků pigmentem a závěrečné potření barvou, která další okamžiky působí.

Před ošetřením nepijte kávu a energetické nápoje a neužívejte léky, které zrychlují průtok krve jako jsou léky proti bolesti, typu brufen, aspirin a další.

Více fotografií zde

Upravené, symetrické, zvýrazněné obočí s velmi přirozeným efektem.

Těhotenství, kojení, akutní virové či bakteriální onemocnění, onemocnění kůže v místě aplikace.

Bezprostředně po aplikaci je nutné ošetřovanou lokalitu několikrát za den promazat krémem, který od nás obdržíte. Druhý či třetí den se vytvoří tmavý stroupek, který se v krátkém čase vyhojí a obočí tak zesvětlá do požadované barvy. Během následujících 2 týdnů nedoporučujeme solarium, saunu nebo přílišnou fyzickou zátěž spojenou s nadměrným pocením.

Ceník Procedury

Phibrows microblading
 
120  min.
5 900 Kč
Phibrows korekce60 min.
1 000 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.