• Alt

Letní hubnutí se slevou 500 Kč

Radiofrekvenční lipolýza představuje neinvazivní a bezbolestnou metodu zeštíhlení a vyhlazení pokožky. Hlavním principem procedury je zacílení velkého množství energie na ošetřovanou lokalitu, kde dojde k vyprázdnění obsahu z tukových buněk a zároveň zpevnění kolagenních vláken a vypnutí pokožky.
Při proceduře budete cítit výrazné prohřátí. Po aplikaci může být ošetřovaná lokalita mírně začervenalá, záleží na citlivosti klientky, Toto začervenání do několika hodin zmizí. Radiofrekvence působí přímo na tukovou tkáň a je efektivní také na viscerální tuk. 
Doporučení po ošetření:
Efekt radiofrekvenčního hubnutí nastává už po první návštěvě. Jedná se však o  neinvazivní zákrok, maximální výsledek se tedy dostaví při opakovaném ošetření, ideálně 8 procedur na bourání tuků a zpevnění pokožky v rozmezí ideálně 4, maximálně 6-ti týdnů. Dále doporučujeme zodpovědně dodržovat pitný režim. Při dehydrataci a nedostatečném přísunu tekutin dochází k usazování škodlivin, zhoršení projevu celulitidy, zpomalení spalování. Při dostatečném zavodnění a správném kolování lymfy se zároveň tolik neukládají tuky v problematických partiích a obecně se lépe odbourávají.  Doporučujeme také omezit tučná a přeslazená jídla a zařazení zvýšené fyzické aktivity ve všech podobách. 

Radiofrekvence je ideální pro oblast břicha, hýždí, stehen, podbradku a povislých paží.

Cena: 1090 Kč (původně 1590 Kč), 8 ošetření = 8000 Kč (ušetříte 4700 Kč)

Akce pro červenec a srpen 2022