• Alt

Odstranění podbradku injekční lipolýzou

Injekční lipolýza představuje techniku, prováděnou lékařem. Jedná se o zákrok, při kterém se do tukové tkáně aplikuje účinná látka, která vyvolá štěpení tukových buněk. Ty jsou následně lymfatickým systémem vyloučeny z těla pryč. Ke správnému fungování lymfatického systému je nezbytný dostatečný přísun tekutin, což je také základ každé redukce tuků.

Ihned po zákroku: Odpočívejte 15 - 30 minut.

V den výkonu a den po výkonu: Pijte hodně tekutin, ideálně neperlivou vodu, v případě bolesti, použijte léky proti bolesti předepsané lékařem, v případě, že budete cítit bolest dlouhodoběji a nebudete se cítit dobře, kontaktujte svého lékaře.

V období do jednoho týdne po výkonu: Vyhýbejte se přímému slunečnímu záření, soláriu a sauně, vyhýbejte se veřejným lázním a koupalištím, vyhýbejte se sportu.

Obecná doporučení pro dosažení maximálního efektu: Využijte tohoto zákroku také pro změnu svého přístupu. Zkuste se věnovat více cvičení a upravit stravovací návyky. Pravidelný pohyb a vyvážená strava efekt lipolýzy zvýší.

Lipolýza podbradku = od 2300 Kč

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.