Chemický peeling celoroční i sezónní

Chemický peeling

 

Délka procedury : 30

Hojení : 0 - 7 dní dle konkrétního ošetření

Opakování : Individuální

Cena od : 2250 Kč

Úvod procedury

Chemický peeling způsobuje zrychlenou buněčnou obnovu vrstev kůže pro různé účely, jakou jsou čištění, výživa, hydratace, regulace kožního mazu, zmírnění známek stárnutí, depigmentace apod. Jedná se o minimálně invazivní zákrok, který výrazně zlepšuje kvalitu ošetřené pleti. Umožňuje udržet estticky krásnou a zdravou kůži, která je odolnější vůči stárnutí. DOPORUČUJEME celoroční nanotechnologický chemický peeling, který opravuje poškození DNA, neutralizuje volné radikály, chrání před UV zářením a zvyšuje působení vitamínů C a E. Obsahuje růstové faktory, jež stimulují aktivitu fibroblastů a urychlují opravu pokožky. Je velmi vhodný např. před a po letní dovolené, kdy připraví pleť na vystavení slunečnímu záření a zároveň opravuje škody vzniklé UV paprsky a volnými radikály. Zlepšuje elasticitu kůže a zjemňuje vrásky.

Individuální

Specialista na dokonale očištěnou pokožku nanese zvolenou účinnou látku a nechá ji  určitou dobu působit. Poté ji smyje neutralizačním roztokem a aplikuje speciální krém. 

Vyhlazená pokožka, mladší a zdravější vzhled.

Těhotenství, kojení, akutní virové či bakteriální onemocnění, onemocnění kůže.

Bezprostředně po zákroku nedoporučujeme velkou zátěž a sportování, slunění a saunu. Délka omezení záleží na konkrétním chemickém peelingu, který lékař použije. 

Ceník Procedury

Lékařský chemický peeling30 - 60 min. / 2250 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.