• Alt

3 ZPŮSOBY, JAK ZŮSTAT BEZ VRÁSEK I PO 30

Určitě máme všechny v živé paměti odstrašující fotografie různých amerických hvězd, které to s vylepšováním své tváře a snahou o mladší vzhled lidově řečeno “přeťáply” a výsledký efekt je spíše odstrašující, nežli inspirující. Příliš vyplněné rty, kočičí oči, mimika obličeje alá Fantomas.  Takhle to ale nemusí být vždy. Aplikace botulotoxinu a výplní na bázi kyseliny hyaluronové jsou stále světově nejrozšířenější a ve výsledku nejlevnější způsoby, jak efektivně a rychle vyhladit vrásky, zpevnit povislou pokožku a dodat objem. Vše také záleží na množství použitého materiálu a šikovnosti ošetřujícího dermatologa. Pokud procedury podstupujeme s rozmyslem,  netratíme přirozenost, ani úplnou mimiku, dodáme objem a vypadáme mladší a svěžejší. 
Dámy, které však výše popsaným estetickým metodám neholdují, mohou podpořit kvalitu své pleti domácím omlazováním. Jak na to?

1. Pořiďte si dermaroller, tedy váleček s mikrojehličkami (doporučujeme s titanovými) a pravidelně si válečkem projíždějte po obličeji. Metoda není extra příjemná, ale je velmi efektivní. Díky iritaci pokožky dochází ke stimulaci kolagenu a pružnosti. Je to stejný princip, jako když si odřeme koleno. Tělo zaktivuje hojivý proces a pod stroupkem se nám utvoří nová, jemnější a pružnější kůže.

2. Používejte kvalitní hydratační kosmetiku. Pokud je pokožka vysušená, vždy vypadá starší a méně zdravá. Jakákoli anti-agingová snaha nikdy nemá takový výsledek. Hydratace je alfa a omega veškeré péče o pleť. S tím úzce souvisí také dostatečný přísun tekutin, hlavně čisté vody, případně doplněné o ionty.

3. Nezapomínejte na peeling. Pro zachování zdravého vzhledu, je nutné pravidelně odstraňovat odumřelé buňky a prokrvovat pokožku. Ideální variantou je jednou za čas absolvovat chemický peeling, ten je však nutné svěřit do rukou profesionálů v salonech.
Je velmi důležité přijmout fakt, že nám přibývá na věku a s tím zraje i naše pokožka.  50-ti letá dáma s největší pravděpodobností nikdy nebude mít pleť jako 18-ti letá slečna. Díky správné péči ale můžeme vypadat daleko lépe a mladší než naše vrstevnice!
Domácí úsilí je vždy možné doplnit o salónní kosmetická ošetření. Ve Forever You kombinujeme lasery, další kosmetické přístroje a estetické metody s kvalitními produkty a účinnými látkami. Vhodnou proceduru u nás najde každá klientka či klient ☺.