• Alt

Malí pomocníci k velké změně postavy

V dnešní době existuje celá řada starších i novějších dietních směrů, které slibují zaručené úspěchy v boji proti nechtěným kilům a přibírání na váze. Pokud nechceme zabředávat do složitých dodržování speciálních diet, můžeme si osvojit jednoduchá nadčasová pravidla stravování:

  • 70-80 % úspěchu je strava, pohyb je však pro zdraví také nezbytný.
  • Při hubnutí je nutné, aby byl energetický příjem nižší než energetický výdej. Čím jsme starší, tím je, bohužel i přes stále stejné stravovací návyky, složitější udržet původní váhu.
  • Základem je vyvážená strava, každé jídlo by mělo v různém poměru obsahovat sacharidy, proteiny (obecně kombinovat živočišné a rostlinné), tuky (ideálně rostlinné) a zeleninu/ovoce.
  • Trik je v pravidelnosti, pokud jíme po cca 2-3, maximálně 4 hodinách, tělo nemá potřebu ukládat energii na horší časy, metabolismus běží.
  • Hladovění není cesta, je důležité zjistit svůj bazální metabolismus a minimální kalorický příjem, pod který se nesmím dostat!
  • Dbejme na dostatek tekutin, dehydratace se podepíše na naší pleti i náladě a tělo bude plné toxinů, které se nemají jak odplavit.

I když výsledek v podobě zeštíhlení, větší energie nebo zdravějšího organismu určitě stojí za to, cesta k cíli umí být pořádně trnitá a klikatá. Zde jsou slibovaní pomocníčci, kteří tuto cestu malinko zjednoduší. Ve Forever You Medical Center máme dobré zkušenosti s následujícími metodami smiley :

  • Wonder Technology – zpevní postavu a střed těla, snadněji vybuduje svalovou hmotu, výrazně pomůže, pokud se rozhodnete jít cestou hubnutí.
  • Lymfatické masáže – jejich smyslem je správně rozpohybovat lymfu, mízu, která vede tuky a zároveň odvádí toxiny a zadržovanou vodu z těla pryč.
  • Anticelulitidní ošetření a zábaly - prokrvují pokožku, vyhlazují pomerančovou kůži.
  • Radiofrekvenční bourání tuků – neinvazivní podpůrný prostředek ke zpevnění pokožky a odstranění celulitidy, slouží také k podpoře rozpouštění tuků v problematických oblastech.

Závěrem je však nutné zdůraznit, že pro někoho je hubnutí obtížnější a pro někoho lehčí. Někdo sní na posezení 3 čokolády a nic se neděje, druhý se podívá na bagetu a má půl kila nahoře. Je na nás se rozhodnout, jakým způsobem chceme žít a co je priorita. Jestli holt budu méně štíhlá než „holky v televizi“, ale jím vyváženě, hýbu se, ale nemám depresi z toho, když si dám 3 drinky Piňa-colady nebo s kamarádkou odpolední dortík ke kávě. Občas si zaběhnu do salonu na nějakou tu proceduru a je mi v životě prostě fajn. Nebo jestli na sebe budu přísná, budu 90 – 60 – 90, ale na sušenku se nepodívám ani v reklamě. Nejdůležitější je mít se rád, zní to oposlouchaně a jako fráze, ale je to tak a vždy bude. Když se cítím dobře a „umím se nosit“, tak zářím a jsem prostě krásná i pro okolí.heart

Wonder TechnologyLymfodrenážAnticelulitidní ošetřeníRadiofrekvenční liposukce