• Alt

Hloubkové ošetření aknózní pleti

2 OŠETŘENÍ ZA CENU JEDNOHO, ušetříte 50%.

Představujeme efektivní kombinované ošetření pro pomoc problematické pleti s výraznými projevy akné. Klienti v rámci jednoho ošetření získají hned 2 velmi účinné procedury najednou, chemický peeling a mezoterapii dermapenem, technikou microneedling. Tím dojde k synergickému efektu a účinky léčby se ještě znásobí.

Akné představuje nejčastější kožní onemocnění s chronickým průběhem, při kterém dochází k zánětlivému postižení mazových žláz. Mazové žlázy produkují nadměrné množství kožního mazu, ten ucpává póry. Takové prostředí přitahuje bakterie, díky kterým se postižené místo zanítí. Významnou roli při tvorbě akné rovněž hraje případná hormonální disbalance nebo životní styl.

Postup ošetření: Na zcela očištěnou a odmaštěnou pokožku aplikujeme na cca 25 minut chemický peeling s kyselinou azelaovou. Tato přírodní kyselina se vyskytuje v obilí. Likviduje bakterie v pórech kůže, tlumí záněty, snižuje produkci melaninu, a tím i tvorbu pozánětlivé hyperpigmentace, snižuje produkci kožního mazu. Aniž bychom chemický peeling odstranili, naneseme na pokožku mezo-sérum s kyselinou glykolovou a vitamíny E a F. Kyselina glykolová se vyskytuje v některém ovoci redukuje jizvy po akné, omezuje tvorbu vrásek a celkově zlepšuje strukturu kůže. Vitamíny E a F dodají pleti výživu a výrazně pomáhají absorbovat i zadržovat hydrataci v pleti, posilují kožní bariéru a chrání pleť před oxidačním stresem. Dále provedeme tzv. mezoterapii mikroneedlingem. Zákrok, při kterém ošetřujeme vrchní i střední vrstvu kůže, tzn. sérum  zapracujeme dermapenem, nástrojem s mikrojehličkami. Ošetření je zakončeno alginátovou maskou a regeneračním krémem. Alginátová maska se vyrábí z vodních řas, zvlhčuje hlubové vrstvy kůže, dodá pleti svěžest a reguluje činnost mazových žláz.

Po ošetření: Budete odcházet se zarudlou pokožkou, během následujících dní budete sledovat, jak Vám postupně mizí zánětlivá ložiska. Některá pleť se může začít mírně olupovat, doporučujeme dostatečnou hydrataci.

Upozornění: Hloubkové ošetření akné je velmi silné a účinné. Cílí na ,,vytažení" zánětů z kůže a jejich následné vyhojení, proto může u některých klientů přechodně nastat zhoršení stavu pleti (v průběhu několika dní po ošetření). Toto je však žádaný efekt, protože značí, že se Vaše kůže léčí ve více vrstvách a účinné látky působí skutečně do hloubky.

Doporučení pro klienty s akné: Jsme si vědomi, že Vás tento problém velmi trápí a chceme Vás co nejvíce podpořit. Máme letité zkušenosti s péčí o aknózní pleť. Dokážeme doporučit zákroky a postupy, které Vám skutečně pomohou. NICMÉNĚ aby měla naše práce skutečně smysl, potřebujeme také Vaši spolupráci. Potřebujeme, aby klient dbal na naše rady a pečoval o svou pleť doporučeným způsobem. Pokud chcete dosáhnout udržitelného zlepšení pleti, je nutné používat vhodné domácí produkty bez olejových složek, ale zároveň dostatečně hydratační. Pokud aknózní pleť není dostatečně zavodněná, brání se tím, že produkuje více kožního mazu, tím pádem se tvoří více akné. Je rovněž nebytné pleť správně čistit a srovnávat její ph. V neposlední řadě záleží také na Vaší životosprávě. Akné miluje cukr, čím víc cukru jíte a čím víc alkoholu pijete, tím výrazněji se Vám toto promítne na stavu pokožky. 

Délka ošetření: 60 minut

Cena ošetření: 1990 Kč   (chemický peeling samostatně = 1600 Kč, microneedling samostatně = 1990 Kč, alginátová maska ke kosmetice = 400 Kč)

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.