Kosmetika Gigi

Kosmetika Gigi

 

Délka procedury : od 60 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x měsíčně

Cena od : 1590 Kč

Úvod procedury

Izraelská kosmetika Gigi nabízí vynikající výsledky a účinek díky unikátní kombinaci přírodních složek a biotechnologií. Při výrobě produktů jsou dodržovány stejně přísné standardy jako při výrobě léčiv. Gigi využívá efektu použití kyselin a dalších účinných látek. Proto jsou výsledky patrné ihned po proceduře. Do naší nabídky jsme zařadili ošetření Bioplazma s kmenovými buňkami pro intenzivní hydrataci, rozjasnění a anti-aging, ošetření Karboxyterapie pro stimulaci kolagenu v dermis, lifting a zpevnění a zlepšení kvality pokožky a léčivé ošetření Acnon, zaměřené na problematickou a aknózní pokožku. Ošetření Nutri Peptide s léčivými peptidy zase nastartuje regenerační procesy, zlepší tonus pleti, vyhladí jemné a zjemní hlubší vrásky.

Dle potřeby. Ošetření Gigi lze zařadit do pravidelné salónní péče o pleť každé 3-4 týdny.

Bioplasma - odlíčení, důkladné vyčištění pleti, enzymatický peeling, rýžový peeling, Bioplasma peeling, Bioplasma dvousložková maska, tonizace pleti, závěrečná péče. Karboxyterapie - odlíčení, důkladné vyčištění pleti, enzymatický peeling, aplikace karboxyterapie, kolagenová maska + masáž, zlatá alginátová maska, tonizace pleti, závěrečná péče. Acnon - odlíčení, enzymatický peeling, rýžový peeling, multipeeling, změkčení pokožky, čištění expresorem, desinfekce a zklidnění pokožky, propolisový pudr + ozonizér, zklidňující maska, maska stahující póry (dle typu pleti), denní krém. Nutri Peptide - odlíčení, důkladné vyčištění pleti, enzymatický peeling, rýžový peeling, kyselina mléčná, boostery s peptidy, maska, sérum, závěrečná péče.

Bioplasma - rozjasnění, anti-aging a liftingový efekt, eliminace mastného lesku, stažení pórů, zjemnění pokožky.

Karboxyterapie - lifting a vyhlazení vrásek, zlepšení textury a kvality pleti, redukce zánětů a zčervenání, odstranění otoků a zpevnění pokožky očního okolí, hloubková hydratace, stimulace produkce kolagenu.

Acnon - odstranění přebytku kožního mazu, hloubkové vyčištění, zklidnění podráždění, optimalizace vlhkosti pleti.

Nutri Peptide - sjednocení barevného tónu, zjemnění vrásek, zlepšení tonusu pleti, regulace kožního mazu, rozjasnění pleti.

Akutní virové či bakteriální onemocnění, onemocnění kůže v místě ošetření, lupénka, atopický ekzém.

Ihned po ošetření nedoporučujeme slunění a saunu. 

Ceník Procedury

Bioplasma

Terapie pleti založená na použití kmenových buněk. Antioxidační účinek a osvěžení. Intenzivní hydratace, rozjasnění, stažení pórů. Více info zde.

60 min. / 1800 Kč

Karboxyterapie

Neinvazivní aplikace vysoce koncetrovaného CO2 pod kůži, kombinace s kolagenovou terapií a zlatou maskou. Působení na buněčné úrovni. Ideální pro mdlou, zašedlou, povadlou pleť, při kuperóze nebo růžovce, stimulace tvorby kolagenu, zlepšení textury. Lifting a hydratace. Více info zde.

90 min. /  2 500 Kč

Acnon - hloubkové čištění

Ošetření problematické a aknózní pleti. Prevence vzniku a léčba akné, čistí a odstraňuje přebytky kožního mazu. Antibakteriální, protizánětlivé a hojivé účinky. Vhodné pro pubertální akné, mastnou a zánětlivou pokožku i při hormonálních výkyvech při menopauze. Více info zde.

90 min. /  1 590 Kč

Nutri Peptide

Ošetření s peptidy zaměřené na hydrataci, zpevnění, stimulaci kolagenu a elastinu, redukci vrásek a rozjasnění pleti. Více info zde.

60 min. / 1 800 Kč

90 min. / 2 400 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické a laserové služby. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky atd. Dále se zaměřuje na permanentní make-up a zábaly Body Wraps Slim.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od základního čištění po omlazující procedury s použitím přístrojů. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša provádí kosmetická ošetření a procedury Ericson Laboratoire. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička. Provádí veškerá kosmetická ošetření, zlepšení kvality pleti a omlazující procedury. Dále se specializuje na masáže, zeštíhlení a detoxikaci.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření a omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.