Kosmetika Gigi

Kosmetika Gigi

 

Délka procedury : od 60 minut

Hojení : bez hojení

Opakování : 1 x měsíčně

Cena od : 1590 Kč

Úvod procedury

Izraelská kosmetika Gigi nabízí vynikající výsledky a účinek díky unikátní kombinaci přírodních složek a biotechnologií. Při výrobě produktů jsou dodržovány stejně přísné standardy jako při výrobě léčiv. Gigi využívá efektu použití kyselin a dalších účinných látek. Proto jsou výsledky patrné ihned po proceduře. Do naší nabídky jsme zařadili ošetření Bioplazma s kmenovými buňkami pro intenzivní hydrataci, rozjasnění a anti-aging, ošetření Karboxyterapie pro stimulaci kolagenu v dermis, lifting a zpevnění a zlepšení kvality pokožky a léčivé ošetření Acnon, zaměřené na problematickou a aknózní pokožku. Ošetření Nutri Peptide s léčivými peptidy zase nastartuje regenerační procesy, zlepší tonus pleti, vyhladí jemné a zjemní hlubší vrásky.

Dle potřeby. Ošetření Gigi lze zařadit do pravidelné salónní péče o pleť každé 3-4 týdny.

Bioplasma - odlíčení, důkladné vyčištění pleti, enzymatický peeling, rýžový peeling, Bioplasma peeling, Bioplasma dvousložková maska, tonizace pleti, závěrečná péče. Karboxyterapie - odlíčení, důkladné vyčištění pleti, enzymatický peeling, aplikace karboxyterapie, kolagenová maska + masáž, zlatá alginátová maska, tonizace pleti, závěrečná péče. Acnon - odlíčení, enzymatický peeling, rýžový peeling, multipeeling, změkčení pokožky, čištění expresorem, desinfekce a zklidnění pokožky, propolisový pudr + ozonizér, zklidňující maska, maska stahující póry (dle typu pleti), denní krém. Nutri Peptide - odlíčení, důkladné vyčištění pleti, enzymatický peeling, rýžový peeling, kyselina mléčná, boostery s peptidy, maska, sérum, závěrečná péče.

Bioplasma - rozjasnění, anti-aging a liftingový efekt, eliminace mastného lesku, stažení pórů, zjemnění pokožky.

Karboxyterapie - lifting a vyhlazení vrásek, zlepšení textury a kvality pleti, redukce zánětů a zčervenání, odstranění otoků a zpevnění pokožky očního okolí, hloubková hydratace, stimulace produkce kolagenu.

Acnon - odstranění přebytku kožního mazu, hloubkové vyčištění, zklidnění podráždění, optimalizace vlhkosti pleti.

Nutri Peptide - sjednocení barevného tónu, zjemnění vrásek, zlepšení tonusu pleti, regulace kožního mazu, rozjasnění pleti.

Akutní virové či bakteriální onemocnění, onemocnění kůže v místě ošetření, lupénka, atopický ekzém.

Ihned po ošetření nedoporučujeme slunění a saunu. 

Ceník Procedury

Bioplasma

Terapie pleti založená na použití kmenových buněk. Antioxidační účinek a osvěžení. Intenzivní hydratace, rozjasnění, stažení pórů. Více info zde.

60 min. / 1800 Kč

Karboxyterapie

Neinvazivní aplikace vysoce koncetrovaného CO2 pod kůži, kombinace s kolagenovou terapií a zlatou maskou. Působení na buněčné úrovni. Ideální pro mdlou, zašedlou, povadlou pleť, při kuperóze nebo růžovce, stimulace tvorby kolagenu, zlepšení textury. Lifting a hydratace. Více info zde.

90 min. /  2 500 Kč

Acnon - hloubkové čištění

Ošetření problematické a aknózní pleti. Prevence vzniku a léčba akné, čistí a odstraňuje přebytky kožního mazu. Antibakteriální, protizánětlivé a hojivé účinky. Vhodné pro pubertální akné, mastnou a zánětlivou pokožku i při hormonálních výkyvech při menopauze. Více info zde.

90 min. /  1 590 Kč

Nutri Peptide

Ošetření s peptidy zaměřené na hydrataci, zpevnění, stimulaci kolagenu a elastinu, redukci vrásek a rozjasnění pleti. Více info zde.

60 min. / 1 800 Kč

90 min. / 2 400 Kč

Kosmetika s peelingy a alginátovou maskou

Ošetření zaměřené na zjemnění, hydrataci a vyčištění pleti. Více info zde.

60 min. / 1490 Kč

Kosmetika s kolagenovou maskou a kyselinou hyaluronovou

Ošetření zaměřené na lifting, zjemnění pleti a hydrataci. Více info zde.

60 min. / 1 590 Kč

 

Výhody centra

Kosmetické konzultace zdarma

Poplatek za konzultaci s lékařem odečten z ceny zákroku

Otevřeno 9-20 hod včetně víkendů

Platba kartou

Akční nabídky

Balíčky na míru

MOŽNOST PLATBY POMOCÍ BODŮ Z GALLERY BETA

MOŽNOST PLATBY KARTOU V RÁMCI PROGRAMU BENEFITY.CZ

AKCEPTUJEME SODEX FLEXI A MULTI PASS CARDS

AKCEPTUJEME BENEFIT PLUS, ENDERED BENEFIT CARDS

Kdo procedury provádí

Jitka Charvátová

Jitka Charvátová

Vedoucí kosmetička, laserová specialistka a specialistka PMU

Jitka provádí veškeré kosmetické služby, chemický peeling, mezoterapii a laserové zákroky. Její bohaté zkušenosti oceníte zejména při řešení nedostatků pleti jako jsou vrásky, pigmenty, akné, žilky, akné atd. Dále je specialistkou na permanentní make-up.

Martina Bočková

Martina Bočková

Kosmetička a masérka

Martina provádí kosmetická ošetření od čištění problematické pleti, přes mezoterapii a chemický peeling, po omlazující procedury s použitím přístrojů a laserové zákroky. Zároveň je výborná masérka, která nabízí celou řadu masáží a dalších fyzioterapeutických technik.

FYMC - Michaela Hrubá

Michaela Hrubá

Kosmetička

Míša se specializuje na zlepšení kvality pleti. Pracuje s problematickou a aknózní pokožkou a provádí také omlazující procedury. Má velmi příjemný dotek a ráda poradí, jak správně pečovat o svou pleť. Dále provádí laminaci obočí a některá tělová ošetření.

Jana Fulínová

Jana Fulínová

Kosmetička a masérka

Jana je zkušená kosmetička, která provádí veškerá kosmetická ošetření. Specializuje se na zlepšení kvality problematické pleti, omlazující procedury, chemický peeling či mezoterapii. Dále provádí masáže a některé zeštíhlující a detoxikační služby.

Alt

Natálie Kubátová

Kosmetička

Natálka provádí kosmetická ošetření, chemický peeling, mezoterapii i omlazení přístroji. Její šikovnost oceníte zejména při hloubkovém čištění a péči o problematickou pleť. 

Alt

Tereza Holečková

Kosmetička

Terka provádí kosmetická ošetření od pečlivého čištění po omlazující, přístrojová nebo relaxační ošetření. Její skvělý dotek ocení klientky, které mají rády kosmetické masáže a uvolnění během procedury. 

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci u nás v salonu kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.