• Alt

Péče o pleť během slunných měsíců

V létě je obzvlášť důležité dodržovat pitný režim. Zvláštní péči vyžaduje i naše pokožka. Tady jsou naše tipy, jak se vyhnout nejčastějším problémům, kterým pleť během slunných měsíců musí čelit.

*Mastí se Vám pokožka i po krému, který Vám běžně vyhovuje? Během prázdnin jej vyměňte za ultralehký produkt s konzistencí fluid.

*Vyskytlo se Vám akné? Používejte výhradně produkty na gelové bázi bez olejových složek.

*Lesknete se, ale přesto  se Vám olupuje a šupinatí pokožka? Potřebujete hloubkovou hydrataci. Zkuste mezoterapii s kyselinou hyaluronovou, která dodá a udrží potřebnou vláhu.

*Objevily se Vám  pigmentové skvrny? Jedinou účinnou prevencí je používání produktů s SPF 50. V dnešní době si můžete dopřát nejen krémy, ale také make-up s vysokým ochranným faktorem. Již vzniklé pigmentové skvrny je možné po létě odstranit například pomocí IPL.

*Máte přecitlivělou pleť nebo pociťujete pálení? Vyzkoušejte domácí okurkovou masku, zklidní a hydratuje pokožku.

*Objevila se Vám na obličeji ,,krupička", máte pocitově hrubší pleť nebo malé bílé pupínky? Doporučujeme použít ultrazvukovou špachtli v kombinaci s diamantovou mikrodermabrazí. Vyčistí ucpané póry a zároveň znatelně zjemní pokožku.

*Máte pocit pnutí a zvýraznily se Vám více vrásky? Nezanedbávejte se, investujte do sebe hodinku profesionální salónní péče a objednejte se na kosmetické ošetření s alginátovou maskou z mořských řas.

TIP, jak mít krásnou pleť nejen ve dvaceti a třiceti, ale také ve čtyřiceti a padesáti……..mazat, mazat, mazat a zase mazat,  v létě používat produkty s ochranným faktorem, celoročně dodržovat přiměřený pitný režim. A hlavně nezapomínat na pravidelné čištění pleti ráno i večer, a to i během dní, kdy se zrovna nelíčíte.

MezoterapieAknéPigmentové skvrnyAlginátová maskaAkční nabídkaDiamantová mikrodermabrazeUltrazvuková špachtle

Kontakt

Kontakt

Forever You Medical Center
U Kanálky 9, Praha 2
+420 722 590 490
recepce@fymc.cz

Otevírací doba

Po - Ne: 09:00 - 20:00

Kudy k nám

Sídlíme v blízkosti stanice metra A a tramvajové zastávky Jiřího z Poděbrad

Parkování

Parkovací hodiny v sousedních ulicích Vinohradská a Polská, víkendy zdarma

Kontaktujte nás

Sledujte nás