• Alt

BioRePeelCL3

Dvoufázové ošetření s účinky mezoterapie a chemického peelingu 2v1. Díky unikátní kombinaci aminokyselin a vitamínů působí jako tzv. skin booster čili působí nejen na povrchu pokožky, kde posiluje kožní bariéru pleti, ale i ve spodních vrstvách.  Má proto vysoce biostimulační a revitalizační efekt.

Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví.

Ošetření zmírňuje nejen projevy stárnutí, ale je také vhodné pro mladou pleť během akutních stádií akné, při černých tečkách, rozšířených pórech, jizvičkách po akné.

Průběh ošetření: na očištěnou a odmaštěnou pokožku specialistka nanese gelovou emulzi. Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Následně pokožku neutralizuje a nanese hojivý krém / masku.

Ošetření lze provádět celoročně (3-4 dny po ošetření je nutné nevystavovat se slunečnímu záření).

Cena ošetření : 2100 Kč

Tip: Dopřejte si po ošetření alginátovou masku z možských řas za 400 Kč a zlatou alginátovou masku za 500 Kč, pleť je po ní skutečně báječná.

ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Máte zájem o některou z našich služeb? Udělejte si rezervaci v našem centru kliknutím na tlačítko "Objednat se online". Platby za naše služby probíhají hotově i kartou na recepci FYMC.